GeriKelebek Sevgilinizi bir siteyle sevindirin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevgilinizi bir siteyle sevindirin

Sevgilinizi bir siteyle sevindirin
refid:5862076 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Sevdiğine sıra dışı bir Sevgililer Günü hediyesi vermek isteyenler Azbuz.com’da buluşuyor. Azbuz.com’a girerek sevgilinize özel bir site hazırlayın; sitenizi yazılar, şiirler, fotoğraflar, videolarla süsleyin; bu 14 Şubat’ı unutulmaz yapın! Üstelik, en iyi siteyi hazırlayan, sevgilisiyle romantik bir akşam yemeği kazanıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde ne hediye alacağını bilmeyenlerin imdadına Azbuz.com yetişiyor. Azbuz.com’a girip sevgilisine özel bir site hazırlayanlar, bu sıra dışı hediye ile 14 Şubat’ı unutulmaz yapıyor. Ayrıca en iyi siteyi hazırlayan Azbuz.com üyesi, İstanbul’un en seçkin mekanlarından birinde sevgilisiyle beraber romantik bir Sevgililer Günü yemeği kazanıyor.

 

Sevgilinize özel Azbuz.com sitesini dilediğiniz gibi hazırlayın. Yazılarla, şiirlerle süsleyip; fotoğraf ve videolar yükleyerek sevdiğinize unutulmayacak bir Sevgililer Günü hediyesi armağan edin. Sevdiğinizi mutlu etmek için alışveriş merkezlerini dolaşmanıza, eşe dosta akıl danışmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey Azbuz.com’a üye olmak ve sitenizin içeriğini dilediğiniz şekilde belirlemek. Üstelik, Azbuz.com’a üyelik ücretsiz.

 

Sevgisini bu sıra dışı hediyeyle göstermek isteyen âşıklar ayrıntılı bilgiye www.azbuz.com adresinden ulaşabiliyor.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle