GeriSağlık Recep Sert'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Recep Sert'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Recep Sert'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu
Abone Olgoogle-news

Yüz naklinin ardından hastanede tanıştığı Esma Akyurt ile evlenen Recep Sert'in doğacak bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Recep Sert kız babası olacak.

Türkiye’de yüz naklinde 5’nci, çene naklinde ise ilk olan Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi’nde uzun süre yoğun bakım ünitesinde kaldıktan sonra normal odasına alınınca, bu hastanede çalışıp böbrek nakli olan ablası Hatice’ye refakat eden Esma Akyurt ile tanıştı.

HASTANE ARKADAŞLIĞI AŞKA DÖNÜŞTÜ

Recep Sertin bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Sert ile Akyurt arasındaki arkadaşlık kısa sürede aşka dönüşünce, hastaneden taburcu edilen Recep Sert, ’Aşkım’ dediği Esma Akyurt Sert ile geçen yıl 21 Aralık günü İnegöl’de evlendi. Recep Sert düğünden bir süre sonra, İnegöl Belediye Başkanı AK Partili Alinur Aktaş’ın desteği ile belediyenin Yeniceköy Mahallesi Ek Hizmet binasında taşeron firmada hizmetli olarak göreve başladı. 

Çift bugünlerde evliliklerinin birinci yılını kutlarken, heyecanla mutluluklarının meyvesi olan bebeklerini bekliyor. 

"HAYATIMI DEĞİŞTİREN KADIN"

Recep Sertin bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Recep Sert Facebook hesabı duvarına "Tam bir yıl oldu hayatımı değiştiren kadın, seninle yaşayıp seninle yaşlanmak dileğiyle çok daha güzel yıllara yelken açalım balım her zamankinden daha çok seviliyorsun" yazdı.  Eşi Esma Sert ise, "Amin inşallah aşkım. Hiç pişman olmadım seninle evlendiğim için çünkü sen benim için doğru adamsın. Rabbim utandırmasın birlikte çocuklarımızla nice yıllara canım" cevabını verdi. 

BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ VE İSMİ BELLİ OLDU

Recep Sertin bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Evliliklerinin birinci yılını kutlayan çiftin 8 aylık olduğu bildirilen bebeklerinin doğumunu sabırsızlıkla bekliyor. Çiftin bebeklerinin sır gibi sakladığı cinsiyeti de sosyal medya hesaplarında paylaşılanlara göre ortaya çıktı. Kız bebek bekledikleri öğrenilen çiftin bebeklerine ’Hira Emine’ adını verecekleri öğrenildi. 

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle