GeriKelebek Rengarenk 7. bölüm fragmanında Can'ı şok eden gerçek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rengarenk 7. bölüm fragmanında Can'ı şok eden gerçek!

Rengarenk 7. bölüm fragmanında Can'ı şok eden gerçek!

ATV ekranının heyecanla takip edilen dizisi Rengarenk 7. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can, Renk'in yalanını öğrenince ayrılık kararı alıyor. Peki Renk ve Can birbirlerinden ne kadar ayrı kalabilecek? Rengarenk 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

ATV ekranlarının heyecan dolu dizisi Rengarenk Cuma akşamı 7. bölümü ile ekrana gelecek. Cuma akşamlarının merakla beklenen dizisinin yeni bölümünde gerçeklerin ortaya çıkması ile Renk ve Can ayrılıyor. Renk eski hayatına geri dönerken ikisi de aşk acısı çekiyor. İşte Rengarenk 7. bölüm fragmanı..

RENGARENK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Renk, Can'ın itiraf için biraz geç kaldığını düşünür ve ona kızar. Ancak daha sonra Can'ın hamlesi onu bir anda yumuşatır. Can'ı affeder, âşıklar arasında her şey yoluna girer. Renk, artık yalansız bir aşk yaşamak istemektedir ve bu yüzden Can'a her şeyi itiraf etmeye karar verir.

Diğer yandan Aras, Renk'in hayatındaki erkeğin Can olduğunu öğrenir. Renk'i, Can'dan ayırmak için Zerrin'le birlikte bir plan yaparlar. Bu plan sonucunda da Renk ve Can yaşananlar karşısında şok olurlar.

Ege, Neşe'nin deftere yazdıkları karşısında beklenmeyen bir tepki verir. İş ve aşk arasında sıkışan Neşe'nin, Ege'yi kaybetmemek için bir çözüm bulması gerekiyordur. Diğer yandan Pars, Sedef'e kendini affettirmek için elinden geleni yapmaya başlar. Bu çaba Sedef ve Pars arasında yakınlaşmaya neden olacaktır. Pars'tan ayrılan Derin, İstanbul'da üniversite okumaya karar verir. Yiğit ise Derin'e yakın olmak için kendince bir çözüm bulur.

Rengarenk 7. bölümü ile Cuma akşamı ATV'de..

RENGARENK 7. BÖLÜM  FRAGMANI

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False