GeriKelebek Perdecide amca teyze kavgası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Perdecide amca teyze kavgası

Perdecide amca teyze kavgası
refid:5548562 ilişkili resim dosyası

Okan Bayülgen’in perdelik kumaş seçmek için gittiği mağazada, sevgilisi Berrak Tüzünataç’a yaptığı el şakalarından müşteriler rahatsız oldu. Mağaza müdürü de çifti uyarınca ilginç bir diyalog ortaya çıktı.

Okan Bayülgen geçtiğimiz hafta sevgilisi Berrak Tüzünataç’la birlikte Harbiye’de Persan adlı döşemelik ve perdelik kumaş satan mağazaya gitti. Bebek’teki evinin perdelerini yenilemeyi düşünen ve bunun için sevgilisinin de fikrini almak isteyen Bayülgen mağazanın kapanmasına bir saat kala içeriye girdi.

El şakaları başlayınca

Ancak aynı saatte mağazada bulunan diğer müşterilerin de tanık olduğu tatsız bir olay gelişti. Bayülgen ve Tüzünataç kimseye aldırmadan kahkahalar atarak şakalaşmaya başladılar. Ufak çapta el şakaları da başlayınca mağaza müdürü sevgilileri uyararak "Kararınızı verdiyseniz yardımcı olalım" diye araya girdi.

Çabuk, teyzen kızıyor

Bayülgen sevgilisine döndü ve "Çabuk ol hayatım, teyzen kızıyor. Kararını ver" dedi. Mağaza müdürü ise, "Ben Berrak hanımın teyzesi değilim, ama siz onun amcası olacak yaştasınız" cevabını verdi. Ünlü şovmen bu sözlere verecek cevap bulamadı ve sevgilisiyle birlikte mağazayı terk etti.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False