GeriKelebek Öpüş stiliniz sizi ele veriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öpüş stiliniz sizi ele veriyor

Öpüş stiliniz sizi ele veriyor
refid:6553325-spot ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Nasıl öpüşüyorsun? Ateşli mi, masum mu, yoksa bir oyun oynuyor gibi mi? Ünlülerin öpüş stilinden yola çıkarak nasıl bir aşık olduğunu öğren!

Kimi ateşli, kimi, masum, kimi de çok romantik. Ünlülerin öpüşme stili aşk hayatı ve yaşam tarzlarına göre değişiyor. Peki sen en çok hangisine benziyorsun?


Ateşli

/images/100/0x0/5641ec96f018fb2f2cd3f59c

Jennifer Lopez & Marc Anthony
Uzun süredir birlikte olan ve her fırsatta çok iyi anlaştıklarını söyleyen Jen ve Marc’ın öpüş stili çok ateşli. İkisi de öpüşürken gözlerini kapatmaktan ve romantik şeyler düşünmekten hoşlanıyor. Jeninfer’ın sınır tanımayan biri olduğunu düşündüğümüzde aksini hayal etmek çok anlamsız olurdu değil mi?

 

 

Masum
Ashlee Simpson & Braxton Olita

/images/100/0x0/5641ec96f018fb2f2cd3f59e

Onlar sevgili olmadan önce çok iyi arkadaştılar. Bu nedenle aralarında biraz muzırca bir ilişki var. Her an taze sevgililer gibi el ele diz dize olmaktan hoşlanmıyorlar ama temas ikisi için de çok önemli. Kameralara hiç öpüşürken yakalanmamaya özen gösteren çift, özel anların ancak özel alanlarda yapılması gerektiğini söylüyor.

 

 

Ruhsuz
Katie Holmes & Tom Cruise

/images/100/0x0/5641ec96f018fb2f2cd3f5a0

Ayrılacakları dedikoduları iyice ateşlenen çift, artık öpüşme olayını da otomatiğe bağlamış gibi. Her ne kadar paparazzilere birbirlerine ateşli öpücükler kondururken yakalansalar da, çifte yakın çevreler, onların gerçek hayatta son derece ruhsuz öpüştüklerini, hatta hiç öpüşmediklerini söylüyor.

 

 

Romantik
Denise Richard & Richie Sambora

/images/100/0x0/5641ec96f018fb2f2cd3f5a2

Bir yıldır Bon Jovi’nin gitaristi Richie Sambora ile birlikte olan Denise Richard, aktör eşi Charlie Sheen’den boşanmanın travmasını atlattığından beri çok daha mutlu görünüyor. Haliyle bu durum yeni ilişkisine de yansımış durumda. Her fırsatta el ele, dudak dudağa görüntülenen çift, hayatlarının en romantik dönemlerini yaşadığını söylüyor.

 

Aşık

Vanessa Minnillo & Nick Carter

/images/100/0x0/5641ec96f018fb2f2cd3f5a4

Gösteri dünyasının en çok yıldızı parlayan çifti Vanessa ve Nick’in öpüş stillerinden birbirlerine aşık oldukları her hallerinden anlaşılıyor. Her fırsatta birbirlerine olan düşkünlüklerini dile getiren çift, eski aşklarını çoktan unutmuşa benziyor.

 

 

 

Sen hangisisin?


Sence insanlar ne sıklıkla öpüşür?
a) Belli bir süresi yok, sadece duygusal anlarda (romantik)
b) Çok sık (ateşli)
c) Arada bir (masum)
d) Çevrede kimse yoksa  (utangaç)
e) Karşı taraf istediğinde (ruhsuz)

Sevgilin seni öpmek için yaklaşıyor. Sen...
a) Gözlerini kapar ve seni öpmesini beklersin,
b) Tutkulu bir şekilde onu kendine çekersin,
c) Utangaçça başını öne eğersin,
d) Önce çevreyi kolaçan edersin,
e) Alakasız bir konudan bahsedersin,

İlk kez nerede öpüştün?
a) Bir akşamüstü sahilde
b) Bir gece klubünde,
c) Parkta,
d) Kimsenin olmadığı herhangi bir yer,
e) Alışveriş sırasında,

Kendini nasıl tanımlıyorsun?

a) Hassas ve duygusal,
b) Kendi kuralları olan ve ben merkezci,
c) Yardımsever ve zararsız,
d) Aklı başında ve mantıklı,
e) Hiçbir şeyi takmayan,


Sevgilinle öpüşürken aklından geçer?

a) Onunla sonsuza kadar öpüşmek istersin,
b) Ortamın bir anda çok sıcak olduğunu düşünürsün,
c) Seninle aynı şeyleri hissedip hissetmediğini merak edersin,
d) Birinin sizi izliyor olabileceğini düşünüp, endişeye kapılırsın,
e) TV’deki diziyi kaçırmamak için erken kalkmanın yollarını ararsın,

a) lar fazlaysa

Romantik

Sen iflah olmaz bir romantiksin. Sevgilinle geçirdiğin her an, senin için çok değerli. Onunla birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Onunla aranızda çok güçlü bir elektrik var ve uzun süre daha devam edecek gibi görünüyor.

b) ler fazlaysa
Ateşli

Karşı cinse yaşıtlarından biraz daha fazla yakınlık duyduğun bir gerçek. Sevdiğin kişiyle birlikteyken başka hiçbir şey düşünmüyorsun ama, pek de sadık olduğun söylenemez. Sevgiline harika dakikalar yaşatabilirsin, ama sonradan onu hayal kırıklığına uğratma potansiyelin de bir hayli fazla.

c)ler fazlaysa

Masum
Sen, aşık olduğun kişiyle yakınlaşmayı ayıp olarak nitelendirenlerdensin. Bu tür yakınlaşma içinde olanları da kınıyorsun. Ama bu, aşkın bir kuralı ve bundan kaçmak olanaksız. Biraz daha içinden geldiği gibi davranmaya ne dersin?

d)’ler fazlaysa
 Utangaç

Aşk senin için dünyanın en önemli olayı ama bunu içinde yaşamayı tercih ediyor ve daha çok platonik takılıyorsun. Birinden çok hoşlansan da bunu itiraf etme gücün neredeyse sıfır. Utangaçlığını bir an önce yenip, yaşadığın aşkın tadını çıkarmalısın.


e’ler fazlaysa

Ruhsuz
Aşk, hayatının öncelik sıralamasında en alt sıralarda yer alıyor. Şimdiye kadar birine gerçekten aşık olduğun bile şüpheli. Karşı cinsi kendine bağlamayı iyi biliyorsun ama, sonradan çok acı çektiriyorsun. Unutma ki, aşk hiçbir zaman tek kişiyle yaşanmaz.


 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle