GeriKelebek Merve Sevin kimdir? İşte Benim Stilim Merve kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Merve Sevin kimdir? İşte Benim Stilim Merve kaç yaşında?

Merve Sevin kimdir? İşte Benim Stilim Merve kaç yaşında?

Merve Sevin, İşte Benim Stilim’e gerek tarzı gerekse iddialı sözleriyle damga vuruyor. Yarışmaya sonradan dahil olan iddialı yarışmacı İnstagram fotoğraflarıyla da dikkat çekiyor. Peki, aslen İzmirli olan ve halan eğitimine devam eden Merve Sevin kimdir? İşte Benim Stilim Merve kaç yaşında? İşte, hakkında merak edilenler!

Merve Sevin, Ocak ayının başında yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim'e katıldı ve katılır katılmaz tüm dikkatleri üzerini çekmeyi başardı. Kemal Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz'ın jüri koltuğunda oturduğu İşte Benim Stilim’in podyumun boy gösteren Merve Sevin’in Instagram hesabındaki takipçi sayısı da kısa sürede arttı. Türkiye’nin en stil kadını olmak için yarışan ve jüri üyelerinden tam not alarak zorlu bir rakip olduğunu gözler önüne seren Merve Sevin’in özel yaşamı merak ediliyor. Peki, İşte Benim Stilim 2017’ye sonradan dahil olan Merve Sevin kimdir, kaç yaşında? İşte, hakkında merak edilenler!

İştе Bеnim Stilim ile adını duyuran Merve Sevin 1997 yılında İzmir’ de dünyaya gelmiştir. 20 yaşında olan genç yarışmacı, İstanbul’da yaşamaktadır. Halkla ilişkiler bölümünde eğitimine devam etmektedir. İşte Benim Stilim'e sonradan dahil olan Merve Sevin, daha ilk haftadan jüri üyelerinden tam puan almıştır.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False