GeriKelebek Meltem fırtına gibi...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meltem fırtına gibi...

Meltem Cumbul ve İngiliz şarkıcı İmaani'nin, 2500 kişilik kalabalık bir topluluğun önünde gerçekleştirdikleri düet büyük ilgi gördü. Cumbul'un ‘‘Seninleyim’’ adıyla single'ını yaptığı İmaani'nin ‘‘Where are You Now’’ adlı şarkısı aynı anda Türkçe ve İngilizce seslendirilmiş oldu.

Kalabalık, loş ışıklar, heyecanlı bekleyiş ve birbiri içinde kaybolan sesler... Seçkin bir davetli grubu, gecenin keyfini çıkartırken müzik de atmosferi renklendiriyor.

Gecenin yıldızı Meltem Cumbul. Yine kıpır kıpır, yine hareketli, yine yerinde duramayan ve yine yeteneklerinin tümünü sergilemeye hazır. Bu gece en çok onun gecesi çünkü. Beklenen an az sonra yaşanacak. Meltem sahneye çıktıktan sonra bütün gözler onun üstünde birleşecek. Coşacak, söyleyecek, dans edecek..

Ama gecenin bir de sürprizi var. O da İngiliz şarkıcı İmaani... Biraz sonra yaklaşık 2500 kişilik görkemli bir kalabalığın önünde beklenen buluşma gerçekleşecek... Tiyatro, sinema ve televizyon yıldızı Meltem Cumbul, kısa bir süre önce İngiliz şarkıcı İmaani'nin sevilen şarkısı ‘‘Where are You Now’’ın Türkçe single'ını hazırlamıştı. Sözlerini Şehrazat'ın yazdığı şarkı, yönetmenliğini Levent Semerci'nin yaptığı kliple de ekranlarda izleniyor.

Her iki sanatçının da çok heyecanlı olduğu gecede Meltem Cumbul ve İmaani önce ayrı ayrı kendi şarkılarını seslendirdiler. İki yıldız daha sonra onları birleştiren şarkıyı Türkçe ve İngilizce olmak üzere birlikte söylediler.

Seninleyim

‘Aklımda bir şey var gibi

Düşünmeden bence söyle

Yüzündeki ifadeyse

Nerdeydin

Aslında çok şey

Hatta

Sözler bazen yoksa da

Sorgular yine karşımda

Nerdeydin

Denedim defalarca

Her defasında

Ben sana kilitlendim

Seninleydim

Yağmurda sürüklendim

Delirdim aşkımdan

Sonunda kabullendim

Seninleydim

Ne yaptıysam olmadı

Odamdasın karşımda

Sonunda yatağımda

Seninleyim

Ayrılık daha erken

Sev beni vakit varken

Seninle sevişirken

Senleyim

Ne sen ve ben

Bana neden

Dal aşka insafsızca

Hisset beni yanında

Seninleyim’False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle