GeriKelebek Çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi?

Çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi?

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir tören ile dünya evine giren Mahsun Kırmızıgül, eşi Ece Binay'ın ikiz bebeklere hamile olmasından dolayı mı evlendi? Ani şekilde nikah masasına oturan çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi?

Mahsun Kırmızıgül ve eşi Ece Binay, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir nikah ile Los Angeles'de dünya evine girdi. Son yıllarda yönetmenliğini yaptığı sinema filmleri ile adından sürekli söz ettiren Mahsun Kırmızıgül'ün, avukat sevgilisi Ece Binay ile ani bir şekilde evlenmelerine sebep olarak, çiftin bebek beklemesinin olduğu iddia edildi.

İddialara göre, Ece Binay, Mahsun Kırmızıgül'den üç aylık olan ikiz bebeklere hamile ve bu sebeple nikah tarihi erkene alındı. Mahsun Kırmızıgül'ün, oğlu Mahmut'tan sonra tam 23 yılın ardından bebek heyecanı yaşadığı iddia ediliyor. Kırmızıgül ve Binay çifti şu an Amerika'da balayı yapıyorlar. Çift, kısa bir süre sonra balayılarını tamamlayarak Türkiye'ye dönecek.

Çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi

Mahsun Kırmızıgül kimdir?

Mahsun Kırmızıgül asıl ismi ile Abdullah Bazencir, 26 Mart 1969 yılında Diyarbakır'da dünyaya geldi. 1981 yılında amatör olarak müzik çalışmalarına başladı ve altı albüm yaptı. Profesyonel müzik hayatı boyunca bir çok başarılı albüme imza attı ve bir çok şarkıcıya bestelerini verdi. Son yıllarda sinema filmlerinde yönetmenlik yapıyor.

False