Yarın şov gecesi

Yarın şov gecesi

Hürriyet Gazetesi ile Pantene işbirliğinde düzenlenen, sanat dünyasının en önemli yıldızlarını bir araya getiren 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için artık sadece saatler kaldı. Ödüller, yarın akşam düzenlenecek görkemli törenle sahiplerini bulacak.

Haberin Devamı

Televizyon ve müzik dünyasının 2017’ye damga vuran isimleri, halk oylaması ve jüri değerlendirmesi sonucu belli oldu. Kazananlar, yarın akşam Zorlu PSM’de gerçekleşecek 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde açıklanacak. Yetenekleri ve başarılarıyla öne çıkan isimler “mucize” temalı törende buluşacak.

Yarın şov gecesi

◊ “Kırmızı halı” heyecanıyla başlayacak gece, sürpriz şovlar ve Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının etkileyici performanslarıyla renklenecek. Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan’ın sunacağı tören, Kanal D ve teve2’den de canlı yayınlanacak.

Yarın şov gecesi

Haberin Devamı

Türk sanat müziğinin efsane seslerinden Muazzez Abacı, sahneyi Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Ferman Akgül ile paylaşacak. İkili, “Beni Yak Kendini Yak” şarkısında düet yapacak.

Yarın şov gecesi

7 yıl aradan sonra çıkardığı pop albümü “10”la 2017’ye damga vuran Tarkan da törenin yıldızları arasında... Sanatçı, mini bir konserle törenin coşkusunu zirveye taşıyacak.

Yarın şov gecesi

Pop müzik dünyasının genç yıldızı Aleyna Tilki, ünlü aranjör Emrah Karaduman ve neyzen Türker Dinletir ile beraber sahneye çıkacak. Üçlü, caz ve türküyü harmanlayacakları sıra dışı performanslarıyla törene renk katacak.

Yarın şov gecesi

 

“Mucize” temalı gecede perde, Türkiye’nin Süper Star’ı Ajda Pekkan ile ünlü DJ Mahmut Orhan’ın enerjik şovuyla açılacak. İkili birlikte unutulmaz bir şova imza atacak.

Haberin Devamı

Yarın şov gecesi

Yer aldıkları projelerde sergiledikleri performanslarla yılın en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Melisa Şenolsun, Hazal Filiz Küçükköse ve Miray Daner de bu yıl törende olacak. Pantene Altın Kelebek özel jürisi tarafından belirlenen, başarıları ve yetenekleriyle kendi mucizelerini gerçekleştiren üç genç oyuncu, gecede sahneye çıkarak Pantene Yıldızı Parlayanlar ödüllerini alacak. Ödülleri onlara Pantene marka elçisi, oyuncu Neslihan Atagül Doğulu takdim edecek.

Yarın şov gecesi