GeriMagazin Wilma Elles çocuklarının babası Kerem Göğüş'e dava açtı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Wilma Elles çocuklarının babası Kerem Göğüş'e dava açtı

Wilma Elles çocuklarının babası Kerem Göğüş'e dava açtı

Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, geçen yıl 2 çocuğunun babası Kerem Göğüş’e nafaka davası açtı.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen davada oyuncu Elles ile işadamı Göğüş birlikteliğinden 6 yıl önce ikiz çocukları dünyaya geldiği belirtildi. İddiaya göre oyuncu ile işadamı, 2014 yılında bir sözleşme imzaladı.

Bu sözleşmeye göre Göğüş, her bir çocuk için 770 Euro nafaka ödemeyi kabul etti ve çocukların tüm masraflarını, hatta bakıcı paralarını dahi ödemeyi taahhüt etti. Ancak işadamı ikiz çocuklarına herhangi bir yardımda bulunmadı. Çocukların tüm masraflarını Wilma Elles tek başına karşıladı.

Wilma Elles çocuklarının babası Kerem Göğüşe dava açtı

İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada tanık olarak dinlenen oyuncunun arkadaşı Elif Emel Büber Topçuoğlu, şunları söyledi: “Wilma, Almanya’dan arkadaşım olur. Kerem Gögüş’ü de Wilma sebebiyle tanırım. Çocuklara Wilma tek başına bakıyor. Wilma, Beşiktaş’ta kiralık bir evde kalıyor.” Diğer tanık Serkan Topçuoğlu ise “Wilma’nın ailesi Almanya’dadır. Bu nedenle zaman zaman Almanya’ya gider. Çocukları da annelerinin yanındadır” dedi. Tanık beyanlarının ardından mahkeme, eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2. sayfa'ya konuk olan Wilma Elles, samimi açıklamalarda bulundu.Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Wilma Elles, Almanya'da olduğunu ve Türkiye'ye dünmke için sabırsızlandığını söyledi. Dönüş için uçuşların başlamasını beklediğini söyleyen Wilma Elles rol aldığı 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisine nasıl seçildiğini, rol arkadaşları ile nasıl bir arkadaşlık kurduğunu, ve aksanının ona ne gibi artılar sağladığını anlattı.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False