GeriMagazin Kubilay Aka: Bu covid kime bulaştığını bilmiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kubilay Aka: Bu covid kime bulaştığını bilmiyor

 Kubilay Aka: Bu covid kime bulaştığını bilmiyor

Çukur dizisinde Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka koronavirüse yakalandı. Ünlü oyuncu sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Dijital platformda yayınlanan bir dizide rol alan Kubilay Aka ve diğer oyunculara çekimden önce koronavirüs testi yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan Aka karantinaya alındı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü oyuncu, 'Sıkıntı yok bu covid kime bulaştığını bilmiyor' mesajını paylaştı. Ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kubilay Aka: Bu covid kime bulaştığını bilmiyor
Rol arkadaşları da korona oldu

Kubilay Aka ile birlikte başrolü paylaşan Alina Boz ve İpek Filiz Yazıcı’nın da test sonuçları pozitif çıktı. Yaşanan gelişmelerin ardından dizi çekimlerine bir süre ara verildi.

 

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kubilay Aka: “Âşık olunca 5 yaşında bir çocuk gibi davranıyorum”‘Hakan Gence’yle evden’in konuğu Kubilay Aka… Aka, Gence'nin 'sivri' sorularını samimiyetle cevapladı:- Âşık olunca çocuklaşıyorum, 5 yaşında biri oluyorum.- Duşun suyunu açarım, yarım saat boyunca altında sahnelerimi çalışırım. - Sevgilimin odasında bir obje olsam makyaj aynası olurdum.Bana baktıkça güzelleşsin...- Kendimi yakışıklı kategorisine koymuyorum. Eli yüzü düzgün bir adamım. - Yaptığım en zor şey seninle röportaj yapmaktı. Benim 4-5 yıl önce bambaşka bir hayatım vardı.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False