GeriMagazin Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen “Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri”, 19’uncu kez sahiplerini buldu. Önceki akşam Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Davutpaşa kampüsünde bulunan Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan törene çok sayıda ünlü isim katıldı.

Kazananların Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlendiği Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nin 19’uncusu önceki akşam gerçekleşti. Covid-19 salgını nedeniyle seyircisiz yapılan töreni Bay J sundu. 33 farklı kategoride ödüllerin dağıtıldığı törende “2020 yılında en beğenilen gazete” ödülü Hürriyet’e verildi.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”, “2020 yılında en beğenilen film” ödülüne layık görüldü. Ödülü oyuncular Levent Can, Yiğit Kirazcı ve yönetmen Ömer Faruk Sorak birlikte aldı.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

“2020 yılının en beğenilen müzik grubu” seçilen Manga’nın solisti Ferman Akgül, “Zor zamanlar geçiren tüm müzisyenler adına, özellikle rock grupları adına bu ödülü almak istiyorum” dedi. Akgül ayrıca gitar çalarak “Zor” şarkısını seslendirdi.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

Öğrenciler, “2020 yılında en beğenilen DJ” ödülüne Doğuş Çabakçor’u layık gördü. Çabakçor, sevincini Instagram’da paylaştı: “Çok mutluyum!”

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

Yıldız Teknik öğrencileri, “2020 yılında en beğenilen gazete” kategorisinde Hürriyet’i birinci seçti. Ödülü Hürriyet Kurumsal İletişim Müdürü
Merve Arbaş Özkaynak aldı.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

 

“2020 yılının en beğenilen erkek sinema oyuncusu” ödülü, Uraz Kaygılaroğlu’nun oldu.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

Semaver Kumpanya’nın sahneye taşıdığı Moliere eseri “Cimri”, öğrenciler tarafından “2020 yılında en beğenilen tiyatro oyunu” seçildi. Ödülü, oyunda ‘Harpagon’ karakterini canlandıran Serkan Keskin aldı.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

“2020 yılının en beğenilen erkek şarkıcısı” ödülünü alan Oğuzhan Koç, esprili bir teşekkür konuşması yaptı: “Bu salonda bir ödül daha aldım bundan 4-5 yıl önce. ‘En iyi talk show’ ödülüydü. ‘3 Adam’ bitti ödülden sonra. Umuyorum bu ödül müzik kariyerim için de aynı etkiyi yaratmaz!”

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

Oyuncu Fırat Albayram ve eşi Ceyda Kasabalı Albayram, YouTube kanalları “Noluyo Ya¿” ile “2020 yılında en beğenilen dijital içerik üreticisi” ödülünü kucakladı.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

“2020 yılının en beğenilen kadın şarkıcısı” ödülünü alan Zeynep Bastık, “Benim için gerçekten çok kıymetli bir ödül, çok teşekkürler” dedi.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

Toygar Işıklı’nın “Babil” dizisi için bestelediği müzik, “2020 yılında en beğenilen dizi müziği” seçildi.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

“Masterchef Türkiye”ye verilen “2020 yılında en beğenilen show programı” ödülünü programda jüri üyeliği yapan Şef Mehmet Yalçınkaya aldı.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

SALONU TERK ETTİ
Kerem Bürsin, “2020 yılında en beğenilen erkek dizi oyuncusu” seçildi. Ünlü oyuncu ödülünü aldıktan sonra sahneden inerken, Bay J “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin lira alarak çalışmaya devam etti” dedi. Bürsin, bu sözlere tepkisini hiçbir şey söylemeden, salonu terk ederek gösterdi.

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

Özür diledi
Bay J, yayınladığı bir videoyla özür diledi: “Ciddi ciddi sanatçıların zor koşullarından bahsediyordum. Sadece sonundaki sarkastik bir şakaydı. Amacını aşmış olabilir şakam. O yüzden kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin’i çok severim. Sevgili Kerem, ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın. Böyle bir şakadan alınacak biri değilsin.”

Ünlü isimleri buluşturan ödül töreni

İŞTE ÖDÜLLER
Show programı: Masterchef Türkiye
Erkek şarkıcı: Oğuzhan Koç
Kadın şarkıcı: Zeynep Bastık
Müzik grubu: Manga
Şarkı: Kafamda Kentsel Dönüşümler (İkiye On Kala)
İşadamı: Ali Koç
İşkadını: Güler Sabancı
Şirket: Aselsan
TV kanalı: TV8
Reklam filmi: Yanlarımda Ol Diye (Allianz)
Haber spikeri: Cem Öğretir
Spor programı: %100 Futbol
Sporcu: Yağız Avcı
Kültür sanat programı: Vapurda Çay Simit Sohbet
Gazete: Hürriyet
Dergi: National Geographic
Kitap: Madalyonun İçi (Dr. Gülseren Budayıcıoğlu)
Film: Aşk Tesadüfleri Sever 2
Kadın sinema oyuncusu: Dilan Çiçek Deniz
Erkek sinema oyuncusu: Uraz Kaygılaroğlu
Dizi: Bir Başkadır
Kadın dizi oyuncusu: Cansu Dere
Erkek dizi oyuncusu: Kerem Bürsin
Dizi müziği: Toygar Işıklı (Babil)
Sosyal sorumluluk projesi: Engel Tanımayanlar (Turkcell)
Sivil toplum kuruluşu: AKUT
Ekonomist: Mahfi Eğilmez
Radyo programı: Ara Gaz
Tiyatro oyunu: Cimri
Kadın tiyatro oyuncusu: Melis Birkan
Erkek tiyatro oyuncusu: Mert Fırat
DJ: Doğuş Çabakçor
Dijital içerik üreticisi: Noluyo Ya¿

 

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kerem Bürsin'i kızdıran olay! Ödül törenini terk etti...Kerem Bürsin, katıldığı ödül töreninde sahneden inerken sunucu Bay J’nin "Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti" sözleriyle adeta şoke oldu! Ünlü oyuncu hiçbir şey söylemeden salonu terk etti.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False