GeriMagazin Coşkun Sabah: Twıtter’ımı kapatıyorum orası tam bir bataklık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Coşkun Sabah: Twıtter’ımı kapatıyorum orası tam bir bataklık

Coşkun Sabah: Twıtter’ımı kapatıyorum orası tam bir bataklık
Abone Olgoogle-news

Karantina döneminde yaptığı “geçinemiyorum” açıklamasıyla tepki çeken Coşkun Sabah sözlerinin çarpıltığını iddia etti: “Sözlerim mutasyona uğratılıyor. Düzeltmeye çalıştıkça daha da battığımı gördüm. Oysa benim yakınmam yok, durum tespiti yapmıştım. Bıktım, Twitter hesabımı da kapatıyorum. Orası tam bir bataklık.”

Coşkun Sabah, Ömür Gedik ve Tolga Yüce’nin sunduğu “Tek Hece” adlı Instagram yayınına konuk oldu.

Karantina döneminde yaptığı “geçinemiyorum” açıklamasıyla tepki Sabah “Sözlerim mutasyona uğratılıyor. Düzeltmeye çalıştıkça daha da battığımı gördüm. Oysa benim yakınmam yok, durum tespiti yapmıştım. Bıktım, Twitter hesabımı da kapatıyorum. Herkese de kapatmalarını tavsiye ederim. Orası tam bir bataklık” diye konuştu.

AYDA 70-80 BİN TL HARCAMAM VAR

Ünlü şarkıcı sözlerine şöyle devam etti:

“Geçinemiyorum demedim, ‘hazıra dağ dayanmaz’ dedim. Ayda 70-80 bin TL harcamam var, kapı açılışım 70 bin.

Rahat duran biri değilim, krediler, mortgage’lar, ödemelerim çok. Ama fakirliği de bilen biriyim. Aile olarak hem varlığı hem de yokluğu gördük. Villada, özel şoförü olan bir çocukluk geçirdikten sonra babam iflas etti. Lise ikinci sınıfa geldiğimde gece gazino ve çay bahçelerinde sahneye çıkıp, ud çalarak ailemi geçindirdim. Cepte para olmadığı için okula bir saat yürüyerek gidip, günü tek bir simitle geçirdiğim günlerim oldu. Bugünleri görmüş bir insan nankörlük yapar mı?”

 

 

Coşkun Sabah: Sözlerim yanlış anlaşıldıCoşkun Sabah, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Olur Hayatta” programına görüntülü bağlandı.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle