GeriMagazin Tara'ya Özlem Kaymaz'dan destek çağrısı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tara'ya Özlem Kaymaz'dan destek çağrısı

Tara'ya Özlem Kaymaz'dan destek çağrısı

17 Aralık’ta Tayland’da yapılacak Miss Universe 2018 yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Tara Madelein De Vries’a Türkiye güzeli anneden destek çağrısı geldi.

1992 Türkiye güzeli Özlem Kaymaz, büyük finalde yarışacak kızı için ‘Haydi hep beraber el atalım. Bizden olana iyi olana sahip çıkalım.’ sözleriyle sosyal medyada destek istedi.  Kısa  sürede yarışmanın resmi instagram hesabı ‘missuniverse’ üzerinden Tara’ya destek yağdı. 

Özlem Kaymaz  sosyal medyadan şunları söyledi:

"Bugün sosyal mecralarda kızımın ismini ve hikayesini aradım. Ama bulamadım. Fakat diğer yarışmacı kızlara ülkelerinden büyük destek var. İnanın şaşırdım. Bir anne olarak 'Bizden, iyi ve güzel olana sahip çıkalım' diyorum. Madem elimizin altında şu klavyeler var; yıkıcı değil, yapıcı olalım. Orada bir genç kız tek başına. Ülkesinden bir basın mensubu, bir yetkili olmadan elinden gelenin en iyisini yapıyor..."

Taraya Özlem Kaymazdan destek çağrısı

Taraya Özlem Kaymazdan destek çağrısı
Taraya Özlem Kaymazdan destek çağrısı

DÖVME SİLME İŞLEMİ NASIL YAPILIR? | DOKTOR BU NE

Dövme silme işlemi nasıl yapılır? | Doktor Bu NeBazen vücudumuza yaptırdığımız dövmelerden pişman olabiliyoruz. Peki bu durumda ne yapmalıyız? Serdar Bora Bayraktaroğlu, Doktor Bu Ne’nin bu bölümünde, dövme silme teknolojisindeki yenilikleri, gelişmeleri ve işlemin detaylarını anlattı.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False