Soner Sarıkabadayı ve Alper Erözer'den yeni proje

Soner Sarıkabadayı ve Alper Erözerden yeni proje

13 yaşında çıkardığı 'Enerji' şarkısıyla geniş bir hayran kitlesine erişen Alper Erözer, yeni projeler için ilk adımı attı. Ekibiyle birlikte karar veren Erözer, yeni dönemde Soner Sarıkabadayı ile birlikte müzik piyasalarında yer alacak.

Haberin Devamı

Soner Sarıkabadayı imzalı bir şarkıyla kış aylarına iddialı girmeye hazırlanan Erözer, stüdyoda çalışmalara başladı. Alper Erözer çalışmalarla ilgili “Bu şarkıyla beni çok farklı, çok enerjik ve çok başka bir halde görecekler. Bir an önce çıkması için çalışıyorum, çok heyecanlıyım.” ifadesinde bulundu. Alper Erözer, bu süreçte birçok yapım şirketi ile görüştüğünü ve Soner Sarıkabadayı'ya ait şirketle çalışma kararı aldığını sözlerine ekledi.

Soner Sarıkabadayı ve Alper Erözerden yeni proje

ALPER ERÖZER KİMDİR?

Müzik piyasasına girmeden önce birçok televizyon reklamında oynayan Alper Erözer, bir dönem Fox TV'de "Komşular" isimli dizide rol almıştır.

Sözlerini kendisinin yazdığı ‘’I Think You Love Me Now’’ isimli teklisi ile ilgi gören, ünlü aranjör ve besteci Suat Aydoğan’ın keşfettiği 13 yaşındaki Alper Erözer, şimdi ‘’Hey World World’’ albümü ile müzik piyasalarına adım attı.

Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce, 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan 'Hey World World'ü seslendiren Alper Erözer, albümde bulunan İngilizce şarkılarının sözlerini ise babası Cenk Erözer ile birlikte yazdı.

Haberin Devamı

Albümündeki ilk çıkış şarkısı olan 'Enerji'nin video klibinin çekimini gerçekleştiren Alper Erözer, merakla beklenen ‘’Hey World World’’ albümü ile 26 Ocak 2018 tarihinde tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

Haberle ilgili daha fazlası: