GeriMagazin Sineğin sesini dahi notalarla deşifre ederim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sineğin sesini dahi notalarla deşifre ederim

Sineğin sesini dahi notalarla deşifre ederim

Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıkan Bülent Ersoy, dolu salonu göstererek meslektaşlarına meydan okudu: “Herkes haddini bilecek!”

Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen “Kadınlar Matinesi”nde Bülent Ersoy ve Selin Ciğerci sahneye çıktı. Konser öncesi soruları yanıtlayan Ersoy, şöyle konuştu: “Engin repertuvarım ve derin musiki bilgim hususunda hiç mütevazı olamayacağım. Öyle ki bir sineğin uçarken çıkardığı sesleri dahi notalarla deşifre edecek bilgi gücüne sahibim. Ayrıca yine ne mutlu bana ki, sahneye ilk çıktığım yılların üzerinden 50 sene geçtiği halde okuduğum tüm salonlar izdiham niteliğinde dolup taşıyor ve biletler günler öncesinden tükeniyor.”

Sineğin sesini dahi notalarla deşifre ederim

BANU ALKAN LATİFE YAPMIŞTIR

Bülent Ersoy, Banu Alkan’ın “Bülent Hanım’a ıstakoz yemeyi ben öğrettim” açıklaması hakkındaki sorulara da şöyle yanıt verdi: “O daha gençtir benden. Bana nasıl öğretmiş bilemedim. Kötülükle söylememiştir. Latife yapmıştır. Gerçekten ihtişamlı bir hayat yaşadı. O lezzetini bilir.”
Sineğin sesini dahi notalarla deşifre ederim

Pahalı hediye

Konsere gelen Azerbaycanlı hayranı, Ersoy’a pırlanta yüzük hediye etti. Yüzüğün değerinin 100 bin dolar olduğu öğrenildi. Ersoy, yüzüğün fiyatıyla ilgili sorulara “O şimdi burada söylenmez. Ama bana değmez mi? Bu yüzük bayağı para eder. Çok pahalı bir hediye bu” yanıtını verdi.

Sineğin sesini dahi notalarla deşifre ederim

 

 

Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Sevgili aileler, evde zaman geçirdiğimiz bu günlerde, bebeklerimizin bilişsel ve sosyal gelişimiyle ilgilideğerli bilgileri içeren geçmiş buluşmalarımızı ekranlarınıza taşımaya devam ediyoruz.Bebelac Çocuk Devam Sütleri’yle Bebekli Aile Buluşmaları’nın 6. ve 7. durağı Gaziantep veŞanlıurfa’ydı! Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt sordu; Uzman Dr. Ender Saraç bebeklerinbilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini anlattı, Nutricia Pazarlama Direktörü PelinAydoğdu ise annelik tecrübelerini paylaştı. Bebeğinizin ayına göre bilişsel gelişimi için hemen tıklayın.Annelerin yoğun ilgisiyle karşılanan söyleşi sonrasında herkese Hürriyet Kitap’tan çıkan 200 AdımdaÇocuk Yetiştirme Rehberi armağan edildi.Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerimize bebeğinin gelişimi ile ilgili bilgi almak, merak ettiği tüm soruları uzman konuşmacılarımıza sormak isteyen tüm anne ve babaları bekliyoruz :) (Sponsorlu içerik)

En lezzetli yemek tarifleri burada

False