GeriMagazin Sinan Özen: Benimle dalga geçiyorlardı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sinan Özen: Benimle dalga geçiyorlardı

Sinan Özen: Benimle dalga geçiyorlardı
Abone Olgoogle-news

Emre Saygı’nın ‘Hadi Be’ programının konuğu olan ünlü şarkıcı Sinan Özen'dan ilginç açıklamalar.

7 yıl aradan sonra albüm yaptığını ve bu dönemde bunun çılgınlık olduğunu söyleyen Sinan Özen “ 7 yıl aradan sonra albüm yaptım. Albüm çıkartmak çılgınlık ve macera aramak. Ayrıca benim şarkılarımın adı hep dikkat çekici. Albüm yaptığınız zaman dikkat çekmelisiniz. Baktığınız zaman Türkiye’de ne şarkılar var benimkiler biraz daha masum” dedi.

Sinan Özen: Benimle dalga geçiyorlardı

Benden Büyükler Daha Emekli Olmadı

16 yaşından bu yana sahnelerde olduğunu söyleyen ve gerçek yaşını söyleyince insanların çok şaşırdığını söyleyen Sinan Özen “ Ben yaşımı hiç takmıyorum. 52 yaşındayım ve 16 yaşından bu yana sahnedeyim. Spor yapıyorum kendime iyi bakıyorum. Emekli olmak gibi bir düşüncem yok. Önümde benden yaş olarak çok büyükler var. Onlar beni kamçılıyor devam etmek için bende onlar varken pek düşünmüyorum. Belli bir dönemden sonra albüm yerine biraz daha sahnelere ağırlık vereceğim” dedi.

Fal Baktırmayı Seviyordum

Fal merakının olduğunu ama artık eskisi gibi fal baktırmadığını söyleyen Sinan Özen “ Fal merakım vardı sürekli fal baktırıyordum ama artık bıraktım. Herkes aynı şeyleri söylüyorlar. Bakmayı bilmiyorum ama arkadaşlar arasında bazen bakıyorum. Bir arkadaşıma baktım bir hafta sonra söylediğin her şey çıktı dedi” diye konuştu.

Aleyna’yı İstemeyen Dinlemez

Genç şarkıcıların sahneye çıkmasının çok sulandırıldığını ve bunun kimsenin haddine olmadığını söyleyen Sinan Özen “Bende 16 yaşında başladım ama sürekli sahnede olmadım ve bir zorluk yaşamadım. Dünyada da erken yaşta sahneye çıkanlar var. Aleyna Tilki’de başarılı olabiliyorsa devam etmeli. Biz işi sulandırdık biraz. Güzel tarafından bakmıyoruz hiç. Kimsenin haddine değil yargılamak hoşunuza gitmiyorsa dinlemeyin” dedi.

Benimle Dalga Geçtiler

Geçmiş yıllarda kliplerde giydiği renkli ve dar pantolonlardan dolayı kendisiyle dalga geçildiğini söyleyen Sinan Özen “Zamanında ben kırmızı ve dar pantolonlar giydim diye benimle dalga geçtiler. Ama daha sonra herkes renkli ve dar pantolonları giymeye başladı. İleri görüşlüymüşüm demek ki. İnsanları yadırgamamak gerekiyormuş” dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle