GeriMagazin Sinan Akçıl Ebru Şallı'ya Olan Aşkını İtiraf Etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sinan Akçıl Ebru Şallı'ya Olan Aşkını İtiraf Etti

Sinan Akçıl Ebru Şallı'ya Olan Aşkını İtiraf Etti

Son zamanlarda yaşadığı aşkları ile sık sık gündeme gelen Ebru Şallı ve Sinan Akçıl çiftinin aşkları nihayet netleşti. Gerek aşk hayatı gerek özel yaşamı ile ilgili tüm sorulara dürüst bir şekilde yanıt veren ünlü sanatçı Sinan Akçıl, güzel manken Ebru Şallı’ya duyduğu aşkı itiraf etti!

Bir dargın bir barışık halleri içerisinde olan Sinan Akçıl Ebru Şallı aşkı magazin dünyasında merak konusuydu. Sinan Akçıl nihayet ortalıkta dolaşan söylentilere açıklık getirdi. Ünlü sanatçı, son yazdığı ''1001 gece'' isimli şarkıyı Ebru Şallı için yazdığını açıklayarak Ebru Şallı’ya olan aşkının hala bitmediğini ortaya koydu.

2013 yılında iki çocuğunun babası, 11 yıllık eşi Harun Tan ile olan evliliğini sonlandıran güzel manken Ebru Şallı, boşanmasının ardından şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yaklaşık 2.5 yıllık bir aşk hayatı yaşana ikili, ilişkilerini herkesten saklamıştı.

Sinan Akçıl Ebru Şallıya Olan Aşkını İtiraf Etti

2.5 yıllık bu fırtınalı aşkın sonunda nihayet beklenen itiraf Sinan Akçıl’dan geldi. Yakışıklı sanatçı, çıkardığı 1001 gece isimli şarkıyı sevgilisi Ebru Şallı için yazdığını itiraf etti. Ve ardından Ebru Şallı ile dudak dudağa çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaştı.

Katıldığı iki ayrı programda özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunan Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile aralarındaki ilişkiyi anlattı.

İlk olarak Radyo Fenerbahçe programına katılan Sinan Akçıl, Gürdal Çakır’ın aşk hayatı ile ilgili yönelttiği sorulara yanıt verdi. Çakır’ın evlilik ile ilgili sorusuna “Ben şu anda hayatımda bu şekilde mutluyum; önce Tarkan’dan bekliyoruz. Önce büyüklerimiz, sonra sıra bize gelince de biz” diye yanıt veren Sinan Akçıl, şuan için evlilik planları yapmadığını ancak büyük aşk duyduğu güzel manken Ebru Şallı için bir şarkı yazdığını itiraf etti.

Sonrasında Samsun Demir, Behzat Gerçeker ve Ömür Gedik’in sosyal medya üzerinden yayınlanan programına konuk olan Akçıl, ‘1001 Gece’ ismiyle çıkardığı yeni şarkısını Ebru Şallı için seslendirdiğini belirtti. Ardından şarkının anlamını şu şekilde anlattı: “Bu şarkı şu an yaşamakta olduğum ilişkimin kıyamadığım gecelerini temsil ediyor. 2,5 yıl 912 gece eder. Ama daha sembolik olması için 89 gece daha ekledim, 1001 gece oldu” diyerek Ebru Şallı’ya duyduğu aşkı dile getirdi.

Sinan Akçıl Ebru Şallıya Olan Aşkını İtiraf Etti

Sinan Akçıl Kimdir?

Müzik adamı Saim Akçıl’ın oğlu, ünlü piyanist Adil Akçıl’ın kardeşi olan Sinan Akçıl, 20 Mayıs 1982 yılında Leeuwarden, Hollanda’da doğmuştur. Kariyer hayatına Türk besteci, müzisyen ve şarkıcı olarak devam eden Akçıl, çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe yaşamıştır.

Küçük yaşlarda oldukça güçlü besteler yapmaya başlayan Sinan Akçıl, o dönemlerde keşfedilerek söz yazarlığı ve besteci olarak müzik dünyasına kazandırılmıştır.

Bugüne kadar İzel, Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Petek Dinçöz gibi güçlü seslerle birlikte çalışmıştır. Ayrıca 2009 Eurovision Şarkı Yarışmasına katılarak Türkiye’yi temsil eden Hadise’nin yarışmada söylediği “Düm Tek Tek” isimli şarkıya imzasını atmıştır.

Hande Yener’in 2010 yılında piyasaya sunduğu “Hande’ye Neler Oluyor?” isimli albümündeki çoğu şarkının söz ve müzikleri yine Sinan Akçıl imzası taşımaktadır.

Sinan Akçıl Ebru Şallıya Olan Aşkını İtiraf Etti

Ebru Şallı Kimdir?

15 Ocak 1977 İstanbul doğumlu olan Ebru Şallı 1995 yılında katıldığı Queen of Turkey Güzellik Yarışmasında birinci olmuştur. Şuan Türk model, jimnastikçi ve sunucu olarak meslek hayatına devam eden Şallı, kariyer hayatına 1993 yılında fotomodellik yaparak başlamıştır.

1997 yılında sanatçı Ozan Orhon ile dünya evine girmiş ancak anlaşamadığı gerekçesi ile bir yılın ardından boşanmıştır. Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği ve Reyting Hamdi isimli dizilerde rol alan güzel manken, ikinci evliliğini üç yıldır beraber olduğu sevgilisi Harun Tan ile yapmıştır. Bu evliliğinin ardından podyumlara veda eden Şallı’nın 2004 yılında Beren isimli bir oğlu olmuştur. Ardından Pars isimli ikinci bir erkek çocuğu dünyaya getirmiştir.

Daha sonra “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” isimli kitap çıkarmış, pilates için hazırladığı egzersiz videoları yayınlamaya başlamıştır.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False