GeriMagazin Sibel Can, Açıkhava'da konser verdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sibel Can, Açıkhava'da konser verdi

Sibel Can, Açıkhava'da konser verdi

Sibel Can, ilk kez Açıkhava konserinde sahnede rap söyledi. Şarkıcı, Eypio&Burak King ikilisiyle düet yaptı.

Sibel Can, “Turkcell Yıldızlı Geceler” etkinliği kapsamında önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. Nur Yerlitaş imzalı iki farklı elbiseyle sevenlerinin karşısına çıkan Can, gece boyunca sevilen şarkıları seslendirdi.

ÇOCUKLARIM SAYESİNDE KEŞFETTİM

Sanatçının konserinde ünlü konukları da vardı. Ayla Çelik’le “Bağdat” şarkısında düet yapan Sibel Can, kariyerinde bir ilke de imza attı ve rap söyledi. “Günah Benim Suç Benim” şarkısıyla yıldızı parlayan Eypio-Burak King ikilisini sahnesinde ağırlayan Can, onlarla düet yaptı. Eypio, şarkı sonrasında “En son bu kalabalığı sünnetimde görmüştüm, o da toplu törendi” sözleriyle güldürdü.

Sanatçı, konser öncesi düzenlediği basın toplantısında Eypio ve Burak King’i nasıl keşfettiğini şöyle anlattı: “Engincan, Melisa ve Emir, bana uzun zamandır diyordu ki; ‘Bir grup var, dinlemen lazım’. Youtube’da 100 milyonun üzerinde izlenmişler, saatte 100 bin kişi dinliyormuş. Bir öğrendim; Eypio ve Burak King. Onlarla birlikte ilk defa sahnede rap yapacağım.” 

Sibel Can, Açıkhavada konser verdi

Sibel Can, konserine “Harbiye Açıkhava, bir sanatçı için çok kıymetlidir. Ben her konserimde çok heyecanlanıyorum. Dün gece de hiç uyumadım” diyerek başladı. Sibel Can, Ayla Çelik’i sahneye davet ederek Çelik’in “Bağdat” şarkısında düet yaptı. 

Sibel Can, Açıkhavada konser verdi
Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, konsere 2 bin 900 lira değerindeki Gucci marka tüylü terlikleriyle geldi.

Sibel Can, Açıkhavada konser verdi
Beni taklit etme Yılmaz

Konseri izleyen Nur Yerlitaş, “Rising Star Türkiye” yarışmasında jüri koltuğuna oturan Yılmaz Morgül’e taş attı: “Jürisi olduğum programda devamlı gözlük taktığım için Yılmaz da takıyor. Galiba beni taklit ediyor. Beni taklit etme Yılmaz!”

Sibel Can, Açıkhavada konser verdi


Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False