GeriMagazin Şeyma Subaşı'na sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den uçak jesti... Şebnem Bozoklu ti'ye aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şeyma Subaşı'na sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den uçak jesti... Şebnem Bozoklu ti'ye aldı

Şeyma Subaşı'na sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den uçak jesti... Şebnem Bozoklu ti'ye aldı

Bali’de kızıyla tatil yapan Şeyma Subaşı bulunduğu adadan başka bir adaya geçmek isteyince, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı. Alsaloussi özel jet bulamayınca, bir yolcu uçağını kiraladı. Subaşı bu pahalı jesti sosyal medyada duyurdu. Şebnem Bozoklu yaptığı paylaşımla Şeyma Subaşı'ni ti'ye aldı.

Şeyma Subaşı dün Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin yaptığı jesti paylaşarak sosyal medyada gündem oldu. Kızı Melisa’yla Bali’de tatil yapan Subaşı, Alsaloussi’nin kendileri için özel jet kiralamak istediğini, ancak jet bulamayınca bir yolcu uçağını kapattığını açıkladı.
Şeyma Subaşı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bali’de bir adadan başka bir adaya geçecektik. O gün uçmamız lazımdı ama bütün uçak biletleri bitmiş. 6-8 kişilik uçaklar var ya, onlar bizim gideceğimiz adaya uçmuyormuş. Özel uçak da bulamayınca, sevgilim havayolları ile konuşarak bir yolcu uçağının tüm koltuklarını satın aldı. Sanki biz başkalarının biletlerini almışız gibi algılanmış ama öyle değil. Meedo (Mohammed Alsaloussi) normalde uçuşlarda var olmayan bir uçuş koydurdu bizim için. Meedu, bu havayolu şirketiyle Amerika’da ortak iş yapıyor. Havayolunu arayıp olmayan bir uçuş koydurdu. Yani kimsenin biletini almadı ya da kimseye engel olmadı. Öyle olsaydı daha ucuza gelirdi.” Subaşı, sevgilisiyle büyük aşk yaşadıklarını da sözlerine ekledi: “Çok büyük, inanılmaz bir şey yaptı benim için. Bana deli gibi âşık. Ben de ona âşığım.”

ŞEBNEM BOZOKLU Tİ'YE ALDI

Oyuncu Şebnem Bozoklu, Şeyma Subaşı'nı yaptığı Instagram paylaşımı ile ti'ye aldı. Bindiği  vapurun videosunu çeken Bozoklu 'Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba' notunu düştü. 

Şebnem Bozoklu ti'ye aldı

Aynı ülke içinde yapılabilir

Hürriyet Gazetesi havacılık yazarı Uğur Cebeci, konuyla ilgili şu yorumu yaptı: “Bu gayet normal. Bir kişi, aynı ülke içinde farklı bir bölgeye yapılacak uçuş için uygun uçak varsa, maliyetini ödeyerek kiralayabilir. Şu dönemde bunu yapmak daha kolay. Havayolu şirketi gerekli resmi yazışmaları yapar ve uçuş yapılabilir.”

Şeyma Subaşına sevgilisi Mohammed Alsaloussiden uçak jesti... Şebnem Bozoklu tiye aldı

EN İYİYİ HAK ETTİĞİMİ BİLİYORDUM
Şeyma Subaşı, kendisine gelen eleştirilere Instagram hesabından yanıt verdi:

Her zaman en iyiyi hak ettiğimi biliyordum. Ben çok değerliyim, ben çok özelim. Ama hepsinden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. Belki beni koleje gönderemediler ama her zaman daha iyi olmaya çalıştılar. Bana iyi bir insan olmamı öğütlediler. Çok özel olduğumu ve en iyiyi hak ettiğimi biliyordum. Allah bana en iyisini verdi. Çünkü onun en iyi olduğunu biliyorum. En fazlasını hak ettiğinizi söyleyebilir misiniz. Hem içten hem de dıştan nazik olduğunuz için en iyiyi hak ettiğinizi söyleyebilir misiniz?

Başınızı yastığa koyduğunuzda "Bugün istemeden kimseyi incittim mi" diye soruyor musunuz? Dua ediyor musunuz ve Allah'ın size verdiği yaşama şükrediyor musunuz?

Ben bunları yapıyorum. O yüzden eminim ve bunu söylüyorum. BEN EN İYİSİNİ HAK EDİYORUM... Ve Allah da bana en iyisini verdi. Harika bir insan olduğun için SENİ SEVİYORUM MEEDO. Harika bir adam olmanın kitabını yazmalısın. 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False