GeriMagazin Sergen Yalçın'ın sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli, kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sergen Yalçın'ın sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sergen Yalçın'ın sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Beşiktaş’ın şampiyon olmasıyla birlikte sevinç gözyaşları döken Sergen Yalçın, teknik adamı olduğu Beşiktaş’ın şampiyonluğunun yanında, gönlünü kaptırdığı sevgilisi Lisaveti Karibskaya ile de çok konuşuldu. Güzelliği ve kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Sergen Yalçın’ın sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli, kaç yaşında soruları gündemde yer etmeye başladı. Beşiktaş’ın şampiyonluk gecesinde paylaştığı gönderilerle aşkını ilan eden Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte şampiyonluk sonrası ortaya çıkan Sergen Yalçın ve kendinden yaşça küçük olan Lisaveti Karibskaya aşkı…

Beşiktaş’ta bir döneme futbolcu olarak damga vuran Sergen Yalçın, bu kez de teknik adam olarak görev aldığı takımının şampiyonluk sevincini yaşıyor. Şampiyonluğun yanında Yalçın’ın gönlünü kaptırdığı genç model Lisaveti Karibskaya ile olan ilişkisi de çok konuşulmaya başlandı. Şampiyonluk gecesinde döktüğü sevinç gözyaşları ve paylaşımları aşkı açığa çıkan Lisaveti Karibskaya kimdir, nerelİ, ve kaç yaşında?

SERGEN YALÇIN'IN SEVGİLİSİ LİSAVETİ KARİBSKAYA KİMDİR? 

Beşiktaş’ın şampiyonluk gecesi yaptığı paylaşımlar ve döktüğü sevinç gözyaşlarıyla ilişkileri ortaya çıkan Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya ile Sergen Yalçın uzun süredir birlikteler.

Sergen Yalçın'ın 22 yaşındaki model sevgilisi Lisaveti Karibskaya'ya 'Instagram' yasağı koyduğu da o gece ortaya çıkan detaylar arasında yer aldı.

Sergen Yalçının sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli, kaç yaşında

BEŞİKTAŞ MAÇLARINDA STADYUMDAYDI

Beşiktaş'ın maçlarını yakından takip eden Ukraynalı güzelin, seyirciye kapalı olan birçok maçı Sergen kontenjanından yararlanarak stadyumda izlediği ortaya çıktı. 48 yaşındaki Sergen Yalçın'la aşkını tüm Beşiktaş'lı futbolcuların da bildiği Ukraynalı güzelin, kulüp binasına da sık sık gittiği de söylenenler arasında.

Sergen Yalçının sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli, kaç yaşında

SOSYAL MEDYA YASAĞI!

Şampiyonluk yolunda ilerlerken adının aşk söylentilerine karışmasını istemeyen Sergen Yalçın’ın, sevgilisinin sosyal medya hesaplarını da kapatmasını istediği söyleniyor. Çıkan haberlerden sonra Instagram hesabını kapatan ve önceki gün tekrar açan Sergen Yalçın'ın şimdilerde genç sevgilisi Karibskaya ile tatil planları yaptığı öğrenildi.

Sergen Yalçının sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, nereli, kaç yaşında

BİLEKLİK AŞKI ELE VERDİ

Admerspor'un Sergen Yalçın için özel olarak hazırladığı SY harfli bilekliği Ukraynalı güzelin kolundan çıkarmaması aşklarını ele verdi.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False