GeriMagazin Seren Serengil: Tekne tatili yaparım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seren Serengil: Tekne tatili yaparım

Seren Serengil: Tekne tatili yaparım
Abone Olgoogle-news

Seren Serengil önceki gün annesi Nevin Serengil’le Nişantaşı’nda görüntülendi. Fotoğraflarını çeken muhabirlerle de sohbet eden Seren Serengil, bu yaz tekne tatili yapacağını söyledi.

Seren Serengil, annesi Nevin Serengil ile önceki gün Nişantaşı’nda objektife takıldı. Annesini özel bir kliniğe götürdüğünü dile getiren Serengil, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Seren Serengil, muhabirlerin “Yaz tatili planınız var mı” sorusuna “Bu yaz koronavirüs nedeniyle otelde kalmayacağım, tekne tatili yapacağım” dedi.

Seren Serengil: Tekne tatili yaparım

Bebekli Aile Buluşmalarını Antalya'dan evlerinize taşıyoruzSevgili aileler, evde zaman geçirdiğimiz bu günlerde, bebeklerimizin bilişsel ve sosyal gelişimiyle ilgili değerli bilgileri içeren geçmiş buluşmalarımızı ekranlarınıza taşımaya devam ediyoruz. Bebelac Çocuk Devam Sütleri’yle Bebekli Aile Buluşmaları’nın 9. Durağı Antalya’ydı! Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt sordu; Uzman Dr. Ali Fuat Serpen bebeklerin bilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini anlattı, Nutricia Pazarlama Müdürü Nuray Aksu Sezgin ise annelik tecrübelerini paylaştı. Bebeğinizin ayına göre bilişsel gelişimi için hemen tıklayın. Annelerin yoğun ilgisiyle karşılanan söyleşi sonrasında herkese Hürriyet Kitap’tan çıkan 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi armağan edildi. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerimize bebeğinin gelişimi ile ilgili bilgi almak, merak ettiği tüm soruları uzman konuşmacılarımıza sormak isteyen tüm anneleri bekliyoruz. (Sponsorlu içerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle