Selin İmer: Kürk benim için tarih oldu

Selin İmer: Kürk benim için tarih oldu

Bir dönem giydiği kürk yüzünden eleştirilerin hedefi olan Selin İmer "Kürk benim için tarih oldu" dedi.

Haberin Devamı

Selin İmer 2011’de Amerika’dan döndüğü günlerde kürk giydiği için topa tutulmuş, “Görgüsüz ve cani” ilan edilmişti. Sosyetik güzel de eleştirilere “Etten sütten faydalanıp deri ayakkabı giyenler, benim giydiğim kürke laf edemez” karşılığını vermişti.

Selin İmer: Kürk benim için tarih oldu
"Gerçek kürk değil"
Selin İmer önceki akşam eşi Mustafa Ceceli ile bir davete katıldı. Üzerindeki dikkat çekti. Selin İmer hemen konuya açıklık getirdi. “Bu gördüğünüz asla gerçek kürk değil. Artık ne alıyorum, ne de giyiyorum. Kürk benim için tarih oldu” diye konuştu.

 
   

Ferdi Kaza Sigortası Beklenmedik Kazalara Karşı YanımızdaHayat bu beklenmedik durumlar beklenmedik zamanlarda hepimizin başına gelebilir. Evde, işte, yolda, belki arkadaşınızla bir pazar yürüyüşünde ya da eski dostlarla yapılan bir yemek organizasyonunda... Bu durumlarda Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonrasında uğrayabileceğiniz maddi kayıpları güvence altına alabilir, hayatı güvence altında daha kolay yaşayabilirsiniz. Ferdi Kaza Sigortasının detaylarını ve kapsamlarını Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Hakan Muştu ile konuştuk, daha detaylı bilgi için videomuzu izleyebilirsiniz.(Spornsorlu içerik)
Haberle ilgili daha fazlası: