Sandra Bullock'ın yeni sevgilisi Bryan Randall'ın geçmişi karanlık

Güncelleme Tarihi:

Sandra Bullockın yeni sevgilisi Bryan Randallın geçmişi karanlık
Oluşturulma Tarihi: Eylül 11, 2015 13:29

Oscar ödüllü oyuncu Sandra Bullock bir süredir yeni romantik ilişkisiyle gündemde. Kendisi bu konuda herhangi bir açıklama yapmasa da Bullock'ın bir süredir fotoğrafçı ve model Bryan Randall ile birlikte olduğu konuşuluyor.

Haberin Devamı

Bu arada ileri sürülenlere göre yeni sevgili Randall'ın geçmişi kelimenin tam anlamıyla karanlık.

51 yaşındaki Bullock ile kendisinden iki yaş küçük Bryan Randall, ünlü oyuncunun oğlu Louis'in beşinci doğum gününde tanıştı. Minik Louis'in doğum günü partisinde fotoğraf çeken Randall ile Bullock arasında bir yakınlaşma oldu. Bullock ile Randall beş aydır birlikteler.

GENÇLİK YILLARI HAREKETLİ GEÇMİŞ

İngiliz Daily Mail gazetesinin iddiasına göre Bryan Randall gençlik yıllarında uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle zor günler geçirdi. Defalarca uyuşturucu ve alkol etkisi altındayken araç kullanmak suçundan gözaltına alınan Randall, bir de kız çocuğu sahibi.

Sandra Bullockın yeni sevgilisi Bryan Randallın geçmişi karanlık

Haberin Devamı

Bullock ve Randall dün minik Louis'in okulunun önünde böyle görüntülendi.

Öykünün bu kısmı da trajik. İddialara göre Bryan Randall, nişanlısı Janine Staten çiftin kızını henüz dünyaya getirdiği dönemde; uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için rehabilitasyon merkezine yatıp tedavi olmaya başladı. Randall'ın kızı Skylar'ın annesi de bir süre sonra uyuşturucu yüzünden öldü. Randall ile şu anda 22 yaşında olan kızı Skylar çok sık görüşmüyorlar.

Sandra Bullockın yeni sevgilisi Bryan Randallın geçmişi karanlık

Ancak akrabaları hem fotoğrafçı hem de model olan Bryan Randall'ın eski kötü alışkanlıklarından uzun yıllar önce kurtulduğunu ve tamamen "temiz" olduğunu söylüyor.

Sandra Bullockın yeni sevgilisi Bryan Randallın geçmişi karanlık

Sandra Bullock 2005 yılında Jesse James ile evlendi. Ancak bu evlilik sadece 5 yıl sürdü. Bullock, tam kazandığı Oscar ödülünün sevincini yaşarken James'in kendisini bir porno yıldızıyla aldattığını öğrendi ve boşandı.