Sabah 08:45'te sesini duydum

Güncelleme Tarihi:

Sabah 08:45te sesini duydum
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 01, 2022 13:18

Ünlü şarkıcı kızına böyle kavuşmuş...

Haberin Devamı

SABAH 08.45'TE SESİNİ DUYDUM!

Şarkıcı Tuğba Altıntop kızı Su Elnur'un doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

1996 yılında şarkıcı Rafet El Roman ile evlenen Tuğba Altıntop 1997 yılında ilk kez annelik heyecanı yaşamış ve kızı Su Elnur'u kucağına almıştı.

Daha sonra ikinci kez çocuk sevinci yaşayan Altıntop, 1998 yılında da kızı Şevval'e kavuşmuştu. Ünlü çiftin evliliği ise 2002 yılında bitmişti.

Su bugün 26. yaşından gün aldı. Tuğba Altıntop da hamilelik sürecinde yaşadıklarını anlatıp kızının doğum gününü kutladı. Doğum öncesi ve sonrası fotoğraflarını yayınlayan Altıntop paylaşımının altına şu mesajı düştü:

Sabah 08:45te sesini duydum

Haberin Devamı

"01.07.1997 canım kuzum senin içimdeki varlığını ilk öğrendiğimde yaşadığım heyecanımı, gururumu anlatmak bu sözlerle kifayetsiz kalır. Sabah 08:45'te sesini duydum. Göğsümdeki sıcaklığını, minik ellerinle bana dokunduğunda zaman durdu. Her şey, her yer sen oldun. Dünya’m; SU ELNUR’um, kanım, ruhum, onurum, Dünyaya geliş sebebim. Sen benim kızımsın!"

Sabah 08:45te sesini duydum

ÜNLÜ ANNE BABALARIN 'ÜNSÜZ' ÇOCUKLARI

Sinema, televizyon, müzik ve sahne dünyasının bazı ünlülerinin çocukları da en az onlar kadar ünlü. Onların da attığı her adım takip ediliyor. Ama öyle ünlüler var ki onlar çocuklarını kameralardan, objektiflerden saklıyor. İşte ünlüler ve onların tanınmayan çocukları...

Sabah 08:45te sesini duydum

İlk canım, birlikte büyüdüğüm

Müzisyen Ozan Doğulu 2003 yılında Bursa’da Sezen Aksu konserinde tanıştığı Ece Yosmaoğlu ile Aralık 2007’de evlenmiş, kızları; Arya 2008, Lila 2012 ve Elya 2015’te dünyaya gelmişti. Çift 11 yıllık birlikteliğin ardından 2018'de anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Haberin Devamı

Ece Yosmaoğlu ile Ozan Doğulu'nun kızları Arya ortaokuldan mezun oldu. Kep atma töreninde amcası Kenan Doğulu'nun ‘Tencere Kapak’ şarkısını seslendiren Arya dinleyenlerden tam not aldı.

Bu özel günden fotoğrafları Ece Yosmaoğlu sosyal medya hesabından paylaşıp altına şu notu düştü:

Sabah 08:45te sesini duydum

Yılların nasıl aktığını fark ettiğim anlar zihnimde fotoğraflanıyor bazen. Bugün gibi…

Arya’mız bugün ortaokul mezunu. İlk canım, birlikte büyüdüğüm.

Diplomasını alırken önümde 14 adım birden atıyor. 14 yaşına birden giriyor sanki.

Sabah 08:45te sesini duydum

Hayat zaten bu kadar, bir an hepsi...

Haberin Devamı

Bir suyun kenarından seyrediyorum zamanı. Gittikçe bitmeyecek bir yolmuş bu, ağladıkça geçmeyecek. Annelik değil tükenmeyen sevgi ve emekmiş işin sihri…

Söylediğin tüm şarkılara, girdiğin tüm yollara, tuttuğun tüm dualara … “Sen başla ben tamamlarım ardına bakma” (Son fotoğraf ortaokula başladığın gün)

Sabah 08:45te sesini duydum

'KIZIM BENİM GÖZÜMDE HEP BÖYLE'

Sadettin Saran kızı Lal Saran'ın doğum gününü kutladı. 25. yaşına basan kızının çocukluk fotoğrafını paylaşan Saran altına, 'Kızım benim gözümde hep böyle… İyi ki doğdun kızım…' notunu düştü.

Baba-kızın fotoğrafına ilgi büyük oldu. Binlerce sosyal medya kullanıcı fotoğrafı beğeni yağmuruna tuttu.

Haberin Devamı

Sabah 08:45te sesini duydum

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Sadettin Saran, genç bir kadınla el ele objektife yansıdı. İkiliyi görenler sevgili olduklarını düşündü. Oysa Saran’ın yanındaki kadın, 25 yaşındaki kızı Lal’den başkası değildi.

Sabah 08:45te sesini duydum

İrem 16 oldu! 'İlk göz ağrım iyi ki doğdun!'

Demet Şener'in İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem 16 yaşına bastı. Şener, kızının yeni yaşını sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla kutladı. 

"Güzel kızım, ilk göz ağrım, hayat arkadaşım, sırdaşım, akıl danıştığım... Doğum günün kutlu olsun İrem'im. Senin gibi bir kızım olduğumm için gurur duyuyorum.Yaptığın her şeyde, seçtiğin tüm yollarda nefesim yettiği kadar yanındayım. Seni çok, çok, çok, çok, çok, çok, çok seviyorum..."

Haberin Devamı

Sabah 08:45te sesini duydum

İYİ Kİ DOĞDUN AYŞE

Gündüz kuşağı programı sunucusu Esra Ceyhan, 1992 yılında Barbaros Ceyhan ile evlenmiş, 2009 yılında boşanmıştı. Çiftin kızları Ayşe 16 yaşına bastı. Ceyhan, kutlama fotoğrafını "Ayşe'm" notuyla Instagram'da paylaştı. 

Esra Ceyhan, doğum günü mesajları için de teşekkür etti:

"Canım yavrum Ayşe’min doğum günü için yolladığınız iyi dileklerinize, dualarınıza, sarf ettiğiniz olağanüstü sıcak sevgi sözcüklerinize, tebriklerinize, temennilerinize ve varlığınıza şükran ve şükür dolu teşekkürlerimi sunuyorum"

Sabah 08:45te sesini duydum

 

ASLANIM!

Komedyen Tolga Çevik, oğlu Tan’ın doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir şiirle kutladı.

Sabah 08:45te sesini duydum

17 yaşına giren Tan’ın babasına benzerliği dikkat çekti. Çekildikleri bir fotoğrafı Instagram sayfasında yayınlayan Çevik altına şu şiiri yazdı: "Sonra bir bakıyorsun; boyu boyunu geçmiş, huyu seni mest etmiş. Yanı başında kalbi, aklı hayallerinde elbet... Gelecek onun artık eminsin, Allah kötülerden esirgesin. Nice yaşların olsun aslanım, ne mutlu senin babanım. İyi ki doğdun oğlum"

ANNESİNE BENZİYOR

Son olarak 'Sadakatsiz' dizisi ile izleyici karşısına çıkan Bennu Yıldırımlar, Bülent Emin Yarar ile evliliğinden olan kızı ile fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Sabah 08:45te sesini duydum

22 yaşındaki Ada'nın annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı...

MEĞER OĞLU VARMIŞ!

Mehmet Esen’in Faruk adında bir oğlu olduğu ortaya çıktı.

Sabah 08:45te sesini duydum

Almanya’da yaşadığı dönemde evlendiği Alman doktorla bir çocuk sahibi olduklarını söyleyen Esen, oğluyla tatil dönüşü görüntülendi.

BOYNUZ KULAĞI GEÇTİ

Arka Sokaklar'ın sevilen oyuncusu Ozan Çobanoğlu, 2016 yılında sunucu Ezgi Sertel ile nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz yıl da çiftin ikiz çocukları Mert ve Tibet dünyaya gelmişti. Sosyal medyada hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan çiftten Ozan Çobanoğlu, ikizlerin doğumuyla babalık sevincini ikinci kez yaşadı.

Sabah 08:45te sesini duydum

Ünlü oyuncunun ilk evliliğinden Doruk adında bir oğlu daha var! Ozan Çobanoğlu, oğlu ile fotoğrafını ""Boynuz kulağı geçermiş :) 1.86 boy :) " notu ile Instagram'da paylaştı... Ozan Çobanoğlu'nun boyu 1.78...

ARTİSTİK POZLAR

Sayısız yapımda rol alan ünlü oyuncu Necmi Yapıcı, oğlu Emre ile fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Sabah 08:45te sesini duydum


Yapıcı'nın "Baba oğul bitakım artistik pozlar verdik" notuyla paylaştığı fotoğrafa beğeni yaptı.

AİLE MESLEĞİNİ SEÇTİ

Tatbikat Sahnesi’nın kurucuları ünlü oyuncular Erdal Beşikçioğlu-Elvin Beşikçioğlu çiftinin kızları Derin Beşikçioğlu da oyunculuğu seçti.

Sabah 08:45te sesini duydum

Çocukluğu anne babasının yanında tiyatro kulislerinde geçen, Derin Beşikçioğlu, oyunculuğu seçmesiyle ilgili şunları söylüyor:
‘Ailemin payı büyük. Annemi ve babamı küçüklüğümden beri hem sahnede kamera arkasında gözlemliyorum. Lisede tiyatro topluluklarıyla yıl sonu gösterilerine çıktım. 12 yıl bale eğitimi aldım. Hem balede hem tiyatroda birçok sahne deneyimim oldu. Yine lisede kendi yazdığım, çektiğim ve oynadığım kısa filmim Avrupa genelinde bir yarışmaya gitmeye hak kazandı. Hem sahnenin hem kamera önünün büyüsüne kapılmıştım. Hobi olarak kalmasını istemedim.’

BÜYÜDÜ, EVLENİYOR

Perihan Savaş'ın Yılmaz Zafer ile yaptığı evlilikten Savaş Zafer adında bir oğlu var.

Sabah 08:45te sesini duydum

Eşini genç yaşta yitiren Savaş oğluna hem annelik hem babalık yaptı. Evlilik hazırlığı yapan Savaş Zafer annesine özel gecelerde eşlik ediyor.

VEDALARI ÇOK KONUŞULDU

Talat Bulut'un Pınar Afşar ile evliliğinden Hazal adlı bir kızı var.

Sabah 08:45te sesini duydum

Talat Bulut'un kızını eğitim için yurtdışına gönderirken çektiği veda videosu çok konuşulmuştu.