GeriMagazin Reynmen kimdir ve kaç yaşında? Koronavirüs olan sosyal medya fenomeni Reynmen sağlık durumunu açıkladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Reynmen kimdir ve kaç yaşında? Koronavirüs olan sosyal medya fenomeni Reynmen sağlık durumunu açıkladı

Reynmen kimdir ve kaç yaşında? Koronavirüs olan sosyal medya fenomeni Reynmen sağlık durumunu açıkladı
Abone Olgoogle-news

Reynmen'in hayatı koronavirüs olduğunu açıklamasının ardından gündeme geldi. Sosyal medya fenomeni Reynmen, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Yakın zamanda temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim" notunu düştü. Açıklamanın ardından Reynmen'in hayatı merak konusu oldu. Dijital müzik platformlarında özellikle gençler tarafından dinlenen Reynmen Derdim Olsun" adlı şarkı ile geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Peki, Reynmen kimdir? İşte, Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan Reynmen'in hayatıyla ilgili merak edilenler.

Gençler tarafından dinlenen sosyal medya fenomeni Reynmen koronavirüs olduğunu açıkladı. Sosyal medyada ve dijital müzik platformlarında popüler olan Reynmen sağlık durumu hakkında da bilgi vererek,"İğrenç, kötü hissediyorum. Hasta gibiyim ama değil gibiyim. İlginç bir şey." ifadelerini kullandı. İşte, Reynmen'ın sağlık durumu ve hayatıyla ilgili bilgiler.

Reynmen kimdir ve kaç yaşında Koronavirüs olan sosyal medya fenomeni Reynmen sağlık durumunu açıkladı

REYNMEN KİMDİR?

Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan Reynmen 6 Aralık 1995'te dünyaya geldi. Sivaslı olan Yusuf Aktaş, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okuluna nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamladı.

Aktaş, bir video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı. 2019 yılının Ocak ayında "Derdim Olsun" adlı şarkı ile Türkiye çapında büyük yankı uyandırdı. Daha sonra 2019 yazında "Ela" adlı müzik videosu ile Türkiye'nin en çok izlenen videoları arasına girdi.

Reynmen, 2019 yılında Houze Istanbul ismini verdiği müzik şirketini kurdu. Son EP'si RnBesk'i de bu şirket üzerinden yayımladı. EP'deki parçalardan "Hevesim Yok", "Yoksun Başımda", "Radyoda Neşet" ve "Dolunay" klipsiz olarak, "Leila" adlı parçasını ise video klipli olarak çıkarttı. Houze Istanbul bünyesinde henüz Yusuf Aktaş'ın kurumsal iletişimini sağlayan asistanı Burak Koşar ve şirketin müzik direktörlüğünü yapan Oğulcan Nihat bulunuyor. Şirketin merkez ofisi ise İstanbul'da bulunmaktadır.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Reynmen,"İğrenç, kötü hissediyorum. Hasta gibiyim ama değil gibiyim. İlginç bir şey. Evdeyim, karantinadayım. Hiçbir yere çıkmıyorum. Kimseyle temas etmiyorum. Bu zamana kadar temas ettiğim herkesi de uyardım. Gidip testlerini yaptırsınlar. Sonuç olarak ben de bunu birinden kaptım, içimde üretmedim. Herkes dikkat etsin." dedi.

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle