GeriMagazin Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı kimdir?

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı kimdir?

Usta oyuncu Rasim Öztekin, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Türkiye’yi yasa boğan vefat haberi ardından Rasim Öztekin'in kariyeri ve özel hayatıyla ilgili bilgiler de gündeme geldi. Rasim Öztekin, 2005 yılından bu yana sağlık alanında yaptığı çalışmalarla tanınan Esra Kazancıbaşı ile evliydi. Peki, Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı kimdir?

Kalp rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tedavi gören tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin, 62 yaşında hayata veda etti. Oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçılığı ve köşe yazarlığı da yapan Rasim Öztekin'in hayatına dair bilgiler araştırılmaya başlandı. Özellikle eşi Esra Kazancıbaşı merak konusu oldu. Rasim Öztekin'in hayat arkadaşı Esra Kazancıbaşı, vefat haberinden önce eşine ve sevenlerine şu sözlerle seslenmişti:

"Sevdiğim adam, hayattaki en iyi dostum, sırdaşım, tontişim, Rasim'im; bugün kalple ilgili ciddi bir rahatsızlık yaşadı, anjiyo oldu, tıkalı kalp damarına müdahale edildi. Şimdi yoğun bakımda tedavi görüyor.

Aradınız, mesaj attınız ama çoğunuza acil serviste olduğumuz anların telaşında, koşturmacasında yanıt veremedim. Arayan, soran tüm dostlara, arkadaşlara, tanıdıklara teşekkür ediyorum. Şu anda O'nu seven kalplerin dualarına ihtiyacımız var. 🙏

Beykoz Devlet Hastanesi ve Siyami Ersek Kalp hastanelerindeki hekiminden hemşiresine sağlık personeli elllerinden gelen tüm çabayı, en iyi tedaviyi uyguluyorlar. Bu süreçte sizlerden sevdiğim adam, eşim, hayat arkadaşım için bir isteğim var. Onu hep filmlerde, dizilerde oynarken, en sevdiği yerlerde Cunda'da, Ege'nin masmavi koylarında sohbet ederken hayal edin. Olumlu düşünmenin sihirli enerjisini, dualarımızla pekiştirelim.

Bu arada aranan kan bulundu. İlgilenen herkese çok teşekkürler.

Ve sesimi duyduğunu biliyorum koca yürekli adam... Aşkım. Rasim'im... Havalar güzelleşiyor, Ege'nin zeytin ağaçları, mavi koyları bizi bekliyor. Hadi çabuk toparlan."

 

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı kimdir?

Esra Kazancıbaşı Öztekin, Akademik, Alternatif Tıp, Beslenme & Diyet kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Kazancıbaşı, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Londra Şehir Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır.

Mesleğini gazeteci olarak sürdüren Esra Kazancıbaşı sağlık alanında yaptığı programlarla daha çok tanınıyor. 

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Akıllı Hastanın Sağlık Rehberi, Sorular ve Yanıtlarla Diyabet, Sorular ve Yanıtlarla Göz Hastalıkları, Sorular ve Yanıtlarla Hepatitler olarak sayılabilir.

Esra Kazancıbaşı Öztekin kitapları; Sağlık Adası Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False