Oyuncu Özge Özder anne oldu

Oyuncu Özge Özder anne oldu

Ünlü oyuncu Özge Özder ile eşi Sinan Güleryüz'ün kızları Luna, dünyaya geldi. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Özder, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kucağımızdasın artık... Hoş geldin ay kızım" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Sadakatsiz dizisinde 'Derya' karakterine hayat veren Özge Özder'in annelik heyecanı! 2018 yılında müzisyen Sinan Güleryüz ile nikah masasına oturan Özge Özder dün doğum yaptı.

Bebeklerine 'Luna' adını veren ikili, mutluluklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

Oyuncu Özge Özder anne oldu

"HOŞ GELDİN AY KIZIM"
Eşi ile birlikte çekilen karnı burnunda karelerini paylaşan Özder, gönderisine, "Kucağımızdasın artık... Hoş geldin ay kızım" notunu düştü.

"DÜNYA GÜZELİM"
34 yaşındaki Güleryüz, eşinin paylaşımına, "Dünya güzelim... Senin ve benim parçam geldi yanımıza artık. Ay kızım benim... Aramıza hoş geldin" yorumunu yaptı.

Haberin Devamı

Oyuncu Özge Özder anne oldu

"BİZ ÇOK İYİYİZ"
İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu, duygularını, "Tüm merak edenlere... Luna bebek ve biz çok iyiyiz. Çok şükür. Bu süreçte duaları ve iyi dilekleri ile bize yoldaşlık eden tüm güzel kalplere bin teşekkür... Anne olmak isteyen herkes için bol bol dua ettim bugün. Hepinizi sevgiyle kucaklarım canlarım" sözleriyle ifade etti. Çiftin gönderileri takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Oyuncu Özge Özder anne oldu

ARKADAŞLARI HASTANEYE KOŞTU
Çiftin yakın dostları güzel haberi alınca hastaneye akın etti. Başta Gözde Kansu ve Begüm Birgören olmak üzere çok sayıda ünlü isim çifti bu özel günlerinde yalnız bırakmadı.

Oyuncu Özge Özder anne oldu

Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz bebek müjdesini arkadaşlarına böyle vermişti...

Haberle ilgili daha fazlası: