GeriMagazin Nükhet Duru: Dolandırmak istediler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nükhet Duru: Dolandırmak istediler

Nükhet Duru: Dolandırmak istediler

Ünlü şarkıcı Nükhet Duru önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Hayat hikâyesinin anlatıldığı “Duru Olmak” belgeselinin bir dijital platformda yayınlanmasıyla yönetmen Mu Tunç ve müzisyen abisi Orkun Tunç’la mahkemelik olması hakkında sanatçı, şu açıklamayı yaptı:

“O belgeselle ilgili dava devam ediyor. Hak yerini bulacak. Bunu da zevkle açıklayacağım. Konu, dolandırıcılık. Dolandırılmak istendim.” Tunç kardeşler, belgeselin kendilerinden izinsiz yayınlandığını iddia ederek Nükhet Duru’ya 10 bin dolar maddi, 400 bin lira da manevi tazminat talebinde bulunmuştu.

Nükhet Duru: Dolandırmak istediler

Gerekirse üçüncü aşıyı da vurulurum

Koronavirüs salgını sonrası Bodrum’a yerleşen ve işleri nedeniyle İstanbul’a geldiğini söyleyen Nükhet Duru, ikinci doz COVID-19 aşısını vurulduğunu belirtti:

“Biontech aşısı vuruldum. Aşı markasının benim için hiçbir önemi yok. Bu işe o kadar kafasını takanlardan değilim. Daha tevekkel davranıyorum. Önemli olan aşıyı ciddiye almak ve olmak. Bu yüzden de bana ne çıktıysa, gittim ve vuruldum. Gerekirse gider üçüncüyü de olurum.”

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nükhet Duru: Aşk bir hastalıksa seve seve çekerimBugün 'Hakan Gence'yle evden'de Nükhet Duru günü! Gence, sordu Nükhet Duru yanıtladı: Karantinayı hangi ünlülerle geçirmek isterdi? Evde zamanını nasıl değerlendiriyor; kimin için örgü örüyor? Stalk yapmak için fake hesap mı kullanıyor? Geç kadınlara aşk konusunda ne tavsiye veriyor. İyi seyirler…

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False