GeriMagazin Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı

Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı

NECATİ Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı’nın 2019 yılından bu yana süren çekişmeli boşanma davası sona erdi.

2012 yılında evlenen çift dün İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’nde görülen dava sonucunda boşandı. Karşılıklı olarak boşanma davası açan çiftten Necati Şaşmaz eşinden 5 milyon lira maddi, 5 milyon lira manevi tazminat ile iki çocuğunun velayetlerini talep etmişti.

Nagehan Kaşıkçı ise eşinden 20 milyon lira maddi ve manevi tazminat ile çocukları ve kendisi için aylık 60 bin lira tazminat talebinde bulundu. Mahkeme iki tarafı da eşit kusurlu gördüğü için tarafların tazminat talepleri reddedildi. Çiftin 8 ve 4 yaşındaki oğullarının velayetleri anneye verildi, baba ile yatılı kişisel ilişki kurulmasına karar verildi. Mahkemede yalnızca çocuklar için nafaka verilmesi kararı çıktı. Ünlü oyuncu bundan böyle çocukları için her ay 16 bin lira ödeyecek. 

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çocukları göremezsin çünkü 14 günlük karantina süresini doldurmadın! Nagehan Şaşmaz ile Necati Şaşmaz kavgasıYurtdışından kısa süre önce dönen ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, boşanma aşamasında olduğu eşindeki çocuklarını almaya gitti. Ancak eşi Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz'ın koronavirüs için öngörülen 14 günlük karantina süresini doldurmadığı gerekçesiyle çocuklarını vermek istemedi. Şaşmaz, görme hakkı bulunduğu çocuklarını polis, avukat ve pedagog eşliğinde icra yoluyla aldı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False