Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor!

Güncelleme Tarihi:

Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor
Oluşturulma Tarihi: Haziran 06, 2024 12:12

Aslında şöyle bir bakıldığında gösteri dünyası da öyle sanıldığı kadar büyük bir alan değil. Onun da kendine özgü sınırları var. Elbette durum böyle olunca bu çemberin içinde yer alan ünlülerin de birbirleriyle tanışması, bazılarının dost, bazılarının da düşman olması kaçınılmaz.

Haberin Devamı

Tabii kimi zaman eski düşmanların dost olduğu ya da eski dostların birbirlerine diş bilemeye başladığı görülebilir.

İşte bunun yeni örneklerinden biri de David ve Victoria Beckham ile İngiltere'den ayrılıp ABD'ye yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle arasında yaşanıyor.

Takip edenler zaten farkında...

Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor

DOSTLUK SARSINTI GEÇİRİYOR 
Victoria ve David Beckham, İngiliz kraliyet ailesine yakınlıklarıyla biliniyor. Beckham çifti Harry ve Meghan başta olmak üzere ailenin tüm önemli düğünlerine ve cenazelerine katılıyor. Hem de ön saflarda.

Bir dönem Beckham çiftiyle Harry ve Meghan da yakın dosttu. Ama iki ailenin dostluğu bir sarsıntı geçiriyor son dönemde. Bunun da birden fazla nedeni var.

Haberin Devamı

Öncelikle artık Prens Harry ile Meghan Markle, İngiliz kraliyet ailesinin çalışan üyeleri arasında değil. Bu yüzden de kendilerine farklı iş alanları yarattılar. x

Dünya çapında tanınmış kişiler oldukları için de öyle sabah 9, akşam 5 tarzı işler yapmaları mümkün görünmüyor. Hatta Meghan'ın eski mesleği olan oyunculuğa dönmesi de seçenekler arasında yer almıyor.

Uzun sözün kısası, Harry ile Meghan, tıpkı gösteri dünyasının diğer ünlüleri gibi farklı alanlara yöneldi.

Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor

MEGHAN ARTIK REÇEL SATIYOR
Bazı dijital yayın platformları için podcast yayınları hazırlamak, TV programları yapmak gibi. En sonunda da Meghan Markle, geçtiğimiz aylarda kendi yaşam tarzı markasını yarattı.

Harry ve iki çocuğuyla birlikte yaşadıkları Montecito bölgesinde yetişen meyvelerden yapılan reçelleri pazarlamaya başladı.

İşte Markle'ın tabii ki kocası Harry ile birlikte iş dünyasına yönelmesi onları Beckham çiftiyle rakip haline getirdi.

İş dünyası uzmanlarına bakılırsa bu alan aslında 'doymuş' bir alan yani Meghan'ın başarısızlığa uğraması çok da uzak bir ihtimal değil.

Haberin Devamı

İşte söylentilere göre Meghan Markle'ın işinin batması durumunda bundan en çok keyif alacak kişi ise David Beckham'ın karısı Victoria...

Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor

VICTORIA'YI HABER SIZDIRMAKLA SUÇLADILAR
Eğer Markle, adım attığı işte başarısız olursa Victoria'nın intikamı da kendiliğinden alınmış olacak... Bunun ardında da iki aile arasında gerilime yol açan, dostluklarını zora sokan bir ayrıntı var.

Epey bir süre yakın dost oldukları konuşulan Harry ve Meghan ile David ve Victoria'nın arası son dönemde açık.

İleri sürülenlere göre Harry ve Meghan, Victoria'yı kendileriyle ilgili haberleri basına sızdırmakla suçluyor.

Haberin Devamı

Bu da Sussex çifti ile Beckham çiftinin arasını iyice açtı. Hatta yine konuşulanlara göre karısı hakkındaki bu söylentiler David Beckham'ı da çok kızdırdı.

Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor

'İNTİKAM KENDİLİĞİNDEN GELECEK'
İşte uzmanlara göre eğer Meghan Markle, el attığı işte başarısız olursa Victoria Beckham da kendisine "haber sızdırıyor" iddiaları nedeniyle kIzgın olduğu MEghan ve Harry'den intikamını kendiliğinden almış olacak.

Bu konuda İngiliz The Sun gazetesine konuşan marka uzmanı DeniSe Palmer Davies "Victoria bile iş dünyasında bazı zorluklarla karşılaştı. Meghan'ın el attığı alanda piyasayı kırmak çok zor, bu alan doygunluğa ulaşmış bir alan" diye konuştu.

Haberin Devamı

Palmer Davies, Meghan'ın yaşam tarzı işindeki başarısızlığının Beckham çifti ile devam eden soğuk ilişkinin içinde Victoria için iyi bir intikam olacağını da sözlerine ekledi.

Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor

DİJİTAL PLATFORMDA DA BECKHAM ÇİFTİNİN GERİSİNDE KALDILAR
Bu arada her iki çiftin de bir dijital platformda da birbirlerine rakip olduğunu hatırlatalım. Beckham çiftinin bu platformda yayınlanan programı 208 milyonun üzerinde seyirci tarafından izlendi.

Meghan ve Harry'nin ondan bir yıl önce aynı platforma hazırladıkları program ise 72.9 milyon seyircide kaldı..

Mutlu günler geride kaldı:  İntikam zevkini yaşamak için gün sayıyor

Haberin Devamı

VAKFININ İTİBARI DAVID' E EMANET
Bu arada kısa bir not daha...

İngiltere Kralı Charles ile David Beckham zaten sıcak olan ilişkilerini biraz daha "ısıttı" son dönemde.

Kral Charles, King's Foundation adlı kurumun elçisi olarak David Beckham'ı görevlendirdi. Söz konusu vakıf Charles'ın veliaht pens olduğu dönemde para karşılığı nişan dağıtma iddialarıyla bir skandalın merkezinde yer almıştı.

Kral Charles, şimdi kendi adını taşıyan vakfın onurunu kurtarma görevini de çok güvendiği David Beckham'ın ellerine emanet etmiş oldu böylece.

 

 

 

 

BAKMADAN GEÇME!