Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç sosyal medya gündeminde - Murat Övüç kimdir? Oğlu hakkında bilgiler

Güncelleme Tarihi:

Murat Övüçün oğlu Burakcan Övüç sosyal medya gündeminde - Murat Övüç kimdir Oğlu hakkında bilgiler
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 18, 2021 14:05

Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç bir kez daha sosyal medya gündeminde. Daha önce otomobilin camından küfür ederek tabancayla defalarca ateş açarken görüntüleri ortaya çıkan Burakcan Övüç, bu kez de araba kullanırken alkol aldığı görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı. Haberler ardından hem Murat Övüç hem de oğlu Burakcan Övüç’ün hayatıyla ilgili bilgiler bir kez daha gündem oldu. Peki, Murat Övüç kimdir? İşte Murat Övüç ve oğlu hakkında bilgiler

Haberin Devamı

Murat Övüç 1968 yılında Van’da dünyaya geldi. Partevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü'nde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu'nda otel ve restoran işletiyor.

Tüm bunların yanı sıra yönetmenliğini Sedat Kapurtu’nun üstlendiği, 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren Benim Adım Osman isimli komedi filminin oyuncu kadrosunda yer almıştı.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç, kullandığı aracın camını açarak defalarca ateş etmişti. Silahın doğrultulduğu yönde evlerin olduğu görülmüştü. Trafikte adeta terör estiren Övüç, ateş açtığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşmış ancak bir süre sonra silmişti.

Burakcan Övüç’ün babası Murat Övüç videonun iki yıllık olduğunu iddia ederek, “İki yıl önceki görüntüyü tekrar önümüze getirdiler. Düşmanlarımız yaptı. Oğlum bunu iki yıl önce çektiğinde uyarmıştım. Gençlik hatasıydı. Oğlum sonradan çok pişman oldu. Videoyu kaldırmıştı. Düşmanlarım bu görüntüyü tekrar gündem yaptı. Oğlum iyilik timsali bir insandır. Çevresi onu tanır. Zaten çok pişman oldu” şeklinde konuşmuştu.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!