GeriMagazin Murat Cemcir'den ‘Filenin Sultanları’ na özel şarkı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Murat Cemcir'den ‘Filenin Sultanları’ na özel şarkı

‘Baba Parası’ oyuncuları, Avrupa turnesi dönüş uçağında; Almanya’yı 3-0 yenerek Tokyo Olimpiyat Oyunları'na katılmaya hak kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımımızla karşılaştı. Aynı uçakla İstanbul’a dönen Murat Cemcir, Ahmet Kural, Yağmur Tanrısevsin ve ‘Filenin Sultanları’ gökyüzünde şarkılı eğlenceli kutlama yaptı.

Dönüş uçağında ‘Filenin Sultanları’ ile karşılaşan Murat Cemcir, Yağmur Tanrısevsin ve Ahmet Kural, milli gururlarımızı tebrik etmek için yanlarına gitti. Milli voleybolcularımızı tebrik eden oyuncular, bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek sohbet etti. ‘Çile Bülbülüm’ isimli şarkıyı, ‘Filenin Sultanları’ için yeniden düzenleyen Murat Cemcir, ‘File Sultanları, Allah’ diyerek milli takım oyuncularımıza şarkı söyledi.
KAHKAHA VE EĞLENCE EKSİK OLMADI
Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı ‘Baba Parası’ filminin Avrupa galası, filmin başrol oyuncularının katılımıyla Almanya, Belçika ve Hollanda’da bulunan 5 ayrı şehirde gerçekleşti. Filmin oyuncuları, başarı ve kahkaha dolu turnenin dönüş uçağında, kazandıkları zaferle tüm Türkiye’yi gururlandıran ‘Filenin Sultanları’ ile karşılaşınca olanlar oldu. Kahkaha ve eğlencenin eksik olmadığı dönüş yolculuğu, yerden binlerce kilometre yüksekte adeta zafer kutlamasına dönüştü.


Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False