GeriMagazin Murat Cemcir 150 bin liraya bu hale geldi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Murat Cemcir 150 bin liraya bu hale geldi!

Murat Cemcir 150 bin liraya bu hale geldi!

Murat Cemcir, 1 Ocak’ta vizyona girecek Baba Parası filminde iki farklı karakterle izleyici karşısına çıkacak. Beş saatte uygulanan özel bir makyajla 30 yıl yaşlandırılan Cemcir, Fransa’da hazırlanan özel bir peruk da kullandı.

Selçuk Aydemir'in imzasını taşıyan ve 1 Ocak'ta seyirciyle buluşacak olan 'Baba Parası' filminin başrol oyuncularından Murat Cemcir, rolü gereği özel bir makyajla 30 yıl yaşlandırıldı. Filmde hem baba, hem de çapkın oğlu 'Niyazi'yi canlandıran Cemcir, makyaj çalışmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Aynı sette hem baba, hem oğul olmayı şöyle bir gözünüzün önüne getirin. Bir rolden sıyrılıp tamamen zıt bir karaktere bürüneceksin. Kolay iş değil. Hazırlık sürecinde kamera arkası ekibe büyük iş düşüyor.

Bu işte çalışan ve disiplinli davranan başarılı olur. Sonuçta geleceğe bir mesaj bırakıyoruz. Bu filmler tarihe kalıyor. Yaptığımız iş kim bilir daha kaç kez tekrar tekrar izlenecek. Bu yüzden titizlikle çalışıyoruz.”

Murat Cemcir 150 bin liraya bu hale geldi
Filmde Murat Cemcir'e Ahmet Kural, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler eşlik ediyor.
 
   

Oppo Reno 2Z incelemesiÇinli teknoloji üreticisi Oppo'nun Reno 2 serisi telefonlarının arasında en uygun fiyatlı modeli olan Reno 2Z, buna karşın üst seviye donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Pop-up kamerasıyla ekranı tamamen kullanıcıya bırakan Reno 2Z'yi yakından inceliyoruz.(Sponsorlu içerik)En lezzetli yemek tarifleri burada

False