"Yazıklar olsun sana Murat'ı da bozdun"

Yazıklar olsun sana Muratı da bozdun

Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan Aslı Enver-Murat Boz ayrılığı için çok farklı bir iddia gündeme geldi. Murat Boz-Aslı Enver ayrılığında referandum sürecide mi etkili oldu? Aslı Enver’in Murat Boz’u terk etmesinin faturası Eser Yenenler’e kesildi... Son günlerin en çok konuşulan kaçamağı hakkında yeni gelişmeler...

Haberin Devamı

Posta gazetesinin haberine göre; Ayrılık sebebi Murat Boz'un kaçamağı değilmiş. Ayrılık da 1 hafta önce olmamış. Aslı Enver, Yeniköy'de Boz'la oturdukları evden Nisan başında ayrıldı. 16 Nisan Referandumu öncesinde Murat Boz'un "evet" kampanyasına katılması Aslı'yı üzdü. Murat Boz'a; "Hata ettin, sanatçı siyasete karışmamalı" diyen Aslı Enver'in bu kararını ailesi de destekledi. Aslı Enver 1 ay önce ilişkiyi bitirmiş.

MURAT BOZ İHANET ETTİ Mİ?

Son günlerde magazin gündemi bomba bir iddiayla sarsıldı. Aslı Enver ile ilişkilerini gözden geçirme kararı aldıkları konuşulan Murat Boz ve Eser Yenenler’in bir araya geldiği gecede ikiliye “İşte Benim Stilim” yarışmasıyla ünlenen Nihal ve Bahar Candan kardeşler ile Özge Bitmez adlı kadın da eşlik etti. İlerleyen saatlerde mekandan tek başına ayrılan Murat Boz, lüks aracıyla çıktığı kısa sahil turunun ardından Eser Yenenler’in Beşiktaş-Levazım’daki evine gitti. Kısa süre sonra üç kadının da aynı eve girdiği görüldü. Sabah saat 05.40’ta evden koşar adım çıkan Candan kardeşler, o sırada görüntülendiklerini fark edince paniğe kapıldı. Bu haberin yayılması ardından Murat Boz, Aslı Enver'e ihanet mi? etti sorusu gündeme geldi. Bir süre sessizliğini koruyan Murat Boz iddialara, sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

Çıkan haberlerin ardından Murat Boz, Instagram sayfasında bir açıklama yayınladı. Ünlü şarkıcı "Bugün hakkımda çıkan 'ihanet' haberleri tamamıyla gerçek dışıdır. İhanet söz konusu değildir. Tanıdığım, tanımadığım bir çok insanın bulunduğu bir ortamda bulunmaktan başka öte bir durum yoktur" dedi.

Haberin Devamı

Yazıklar olsun sana Murat'ı da bozdun

Aslı Enver’in Murat Boz’u terk etmesinin faturası Eser Yenenler’e kesildi. Enver ve Boz fanları genç komedyeni sosyal medyada adeta topa tuttu

Murat Boz ve Aslı Enver'in hayranları Eser Yenenler'in sosyal medya hesaplarına "Yazıklar olsun sana Murat'ı da bozdun... Bu ayrılık senin 'Eser'in" şeklinde yorum yağdırdı.

 

 

Yazıklar olsun sana Muratı da bozdun

Sinefil'e slogan bul, biletleri kazan!

Haberle ilgili daha fazlası: