Müjde Ar bu kez CİMER’e şikayet etti

Müjde Ar bu kez CİMER’e şikayet etti

USTA oyuncu Müjde Ar, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a mektup yazarak Gündoğan Mahallesi’ndeki ünlü bir otel ile restoran tarafından yapılan gürültü kirliliğini şikâyet etmişti.

Haberin Devamı

Daha sonra hem söz konusu işletmelere hem de Başkan Aras’a dava açan Ar, bir süre önce de “Gürültüsüz Yaşam” adında bir platform kuracağını açıklamıştı.

Usta oyuncu, şimdi de avukatı aracılığıyla CİMER’e dilekçe gönderip yüksek sesle müzik yayını yapan otel hakkında gerekli idari yaptırımların yapılmadığını belirtip Bodrum Belediyesi’nden şikâyetçi oldu ve “Belediye Başkanlığı’nca yerine getirilmeyen işlemlerin denetimi için tarafınıza başvuruyorum” dedi. Ar, ayrıca Gündoğan Mahallesi’ndeki yüksek sesle canlı müzik yapan otellerle ilgili de şikâyet dilekçesi verdi.

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müjde Ar, Bodrum Belediye Başkanı'na dava açtıMüjde Ar, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’la mahkemelik oldu. Bodrum Gündoğan’da yaşanan ses kirliliği nedeniyle Aras’a açık şikâyet mektubu yazan sanatçı, gereğinin yapılmadığını öne sürerek hem Belediye Başkanı’na hem de ilgili işletmelere dava açtı.
Haberle ilgili daha fazlası: