GeriMagazin Mücevher dünyasına Şeyma imzası!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mücevher dünyasına Şeyma imzası!

Mücevher dünyasına Şeyma imzası!
Abone Olgoogle-news

Şeyma Subaşı, Atasay markası için bir mücevher koleksiyonu hazırladı. Koleksiyonun tanıtımı için önceki akşam Aslı Tunca Hotel’de düzenlenen davet, iş, moda ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.

Şeyma Subaşı’nın çocukluğundan beri etkilendiği ikonlar, Atasay işbirliğiyle mücevhere dönüştü. Subaşı’nın kendi hayatında izler taşıyan “Atasay X Şeyma Subaşı” adlı mücevher koleksiyonu, önceki gün düzenlenen davetle tanıtıldı. Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer ve Şeyma Subaşı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davete birçok ünlü sima katıldı.

Davette soruları da yanıtlayan Subaşı, “Onlar bana ‘Gençleşiyor ve dinamikleşiyoruz. Seni de bu grubun içine sokmak istiyoruz’ deyince yok diyemedim. Bütün parçaları birlikte tasarladık. Hepsinde hayatımı etkileyen güneş, yonca, bumerang gibi ikonlar kullandık. Bu koleksiyonda kendim takmayacağım tek bir parça yok” dedi.

Atasay Kamer de yaptığı konuşmada Şeyma Subaşı’nın fenomen kimliğine vurgu yaptı: “Son yıllarda moda dünyasının en önemli beslenme platformu olan Coachella festivalinin Türkiye’de dikkat çekmesinde büyük rol oynayan Şeyma Subaşı ile kapsül bir koleksiyon yapma kararı aldık. Mücevher sektörüne, yenilikçi bir vizyon kazandıracağına inancımız tam.”

Mücevher dünyasına Şeyma imzası

 

 

 
 

Herkes onun peşinde: Ekranın yeni jönü Can Yaman

Herkes onun peşinde: Ekranın yeni jönü Can Yaman
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle