Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor?

Güncelleme Tarihi:

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor
Oluşturulma Tarihi: Ekim 19, 2022 17:00

İngiliz kraliyet ailesinin "olaylı" gelini Meghan Markle, kocası Harry ile birlikte ABD'ye taşınırken amaçlarının göz önünden uzakta bir yaşam sürmek olduğunu söylemişti. Ama o günden bu yana hiç de öyle olmadı. Üstelik Markle, artık kraliyet ailesinin çalışan bir üyesi olmadığı için ünlü dergilere de röportaj veriyor. Kraliçe'nin ölümünden sonraki yas süreci tamamlanınca bu kez de Variety dergisine konuştu Markle. Uzun röportajda bu kez, kraliyet ailesini suçlamak yerine kendi hayatıyla ilgili sözler sarf etti.

Haberin Devamı

YILLAR GEÇSE DE DEĞİŞMEYEN DURUM
Çok eski zamanlardan bu yana kamuoyunun ilgi odağında olan İngiliz kraliyet ailesi için bu durum aynı şekilde sürüyor.  İnsanlar değişti, zaman değişti, hatta Kraliçe 2. Elizabeth öldü ve tahttaki isim bile değişti ama Mountbatten Windsor ailesine yönelen merak dolu bakışlar hep aynı kaldı... Son yıllarda ailenin en çok konuşulan üyeleri de Prens Harry ile eşi Meghan Markle.

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

GÖZLERDEN UZAK YAŞAMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER AMA...
Çift, 2020'nin ocak ayında kıdemli kraliyet ailesi üyeliğinden ayrılma kararını açıklayıp önce Kanada'ya sonra ABD'ye taşındı. O dönemde, "finansal olarak bağımsız ve gözlerden daha uzak bir yaşam sürdürmek istediklerini" söylediler.  Ama bunun tam tersi oldu. Onlar da bu durumu körükleyen bazı ciddi adımlar attı elbette.

Haberin Devamı

HOLLYWOOD ŞÖHRETLERİ GİBİ... Önce Oprah Winfrey'e bir röportaj verip, İngiliz kraliyet ailesini ırkçılık da dahil bazı konularda suçladılar. Tam sular duruluyor derken yine gündemin ilk sıralarına çıkacak adımlar attılar. Dijital yayın platformlarıyla anlaşmalar yaptılar, Prens Harry; James Corden'ın sohbet programına konuk oldu... Meghan bir çocuk kitabı yazdı... Özetle, tipik Hollywood ünlüleri gibi yaşamaya başladılar. Meghan Markle belki de evlenmeden önce hep özlemini çektiği büyük şöhrete bu şekilde kavuştu...

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

ÜNLÜ DERGİYE RÖPORTAJ VERDİ
Pandemi kısıtlamaları süresince Harry ile Meghan da milyon dolarlık malikanelerinin dört duvarı arasında kaldılar. Ama sonra kısıtlamalar bitip pandemi sona yaklaşınca çeşitli etkinliklere katılmaya başladılar. Meghan Markle'ın ünlüleri konuk ettiği pod cast yayını derken; ardından Cut dergisine verdiği röportaj ve çektirdiği pozlar geldi. Kraliçe'nin ölümü nedeniyle bir süre sessizliğe gömülen çift şimdi yine gündemin ilk sıralarında. Bunun nedeni de Meghan Markle'ın Variety dergisine verdiği röportaj.

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

BİRÇOK SORUYA YANIT VERDİ
41 yaşındaki iki çocuk annesi Meghan Markle, Variety ile yaptığı röportajda kendisi hakkındaki yanlış anlamalardan, eski mesleği oyunculuğa dönüp dönmeyeceğine kadar birçok konuda konuştu. Kraliçe'nin kaybının kendisinde özellikle de eşi Harry de ne tür bir duygusal dalgalanma yarattığını anlattı.

Haberin Devamı

EN ÇOK MERAK EDİLEN KONUYA AÇIKLIK GETİRDİ: Variety'den Matt Donnelly ile konuşan ve fotoğrafçı Ramona Rosales'in objektifine poz veren Meghan Markle, kendisiyle ilgili en çok merak edilen soruyu samimi şekilde yanıtladı.

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

'OYUNCULUĞA DÖNMEK YOK'
Matt Donnelly'nin "Oyunculuğa geri dönmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna "Hayır, ben o işi bitirdim" diye yanıt verdi Markle. "Asla, 'asla" dememek gerek sanırım. Ama benim niyetim kesinlikle dönmemek" diye sürdürdü bu konudaki sözlerini. Meghan  Markle, kendisinin Hollywood'dan ayrıldığı ve Prens Harry ile evlendiği 2018 yılından bu yana sektörde çok değişiklikler olduğunu da sözlerine ekledi.

DİZİDE 100 BÖLÜM OYNADI: Kendisine şöhret getiren Suits dizisinin 100 bölümünde Rachel Zane karakterini canlandıran Meghan Markle, 2018 yılında hem diziye hem de mesleğine veda etti. Aynı yıl, Prens Harry ile evlenip İngiliz kraliyet ailesine girdi ve yeni bir hayata başladı.

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

'BENİM HER ZAMAN İYİMSER KOCAM'
Meghan Markle, röportajda Kraliçe 2. Elizabeth'in ölümüne ve bunun kocası Harry'yi nasıl etkilediğine de değindi. Evlendikten sonra Kraliçe tarafından kendisine Sussex Düsesi unvanı verilen Markle, 2.Elizabeth'in ölümünün Harry için karmaşık bir durum olduğunu belirtti. 'Benim her zaman iyimser kocam' diye nitelendirdiği Harry'nin şu sözlerde Elizabeth'in ölümünü değerlendirdiğini söyledi: "Şimdi kocasıyla yeniden buluştu dedi." Markle, bu zor zamanlarda kocası Harry'nin yanında olup onu destekleyebildiği için müteşekkir olduğunu da ifade etti.

Haberin Devamı

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

'KADIN LİDERLİĞİNİN PARLAYAN BİR ÖRNEĞİ'
70 yıl tahtta kalan Kraliçe'nin hükümdarlığı hakkında "kadın liderliğinin parlayan bir örneği" tanımlamasını yaptı Meghan Markle. Harry ile evlendikten kısa bir süre sonra Kraliçe 2. Elizabeth ile bir etkinliğe katılan Meghan Markle "Onunla ilk resmi görevimi, bunun ne kadar özel hissettirdiğini düşündüm. Bu yüzden kendimi şanslı hissediyorum" diye konuştu.

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor
Prens Harry'nin, 2018'de Meghan Markle ile evlendiği törende Kraliçe'nin, gelinliği içindeki Meghan'a bu bakışı uzun süre unutulmadı. 

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

Haberin Devamı

YENİ BİR BAKIŞ AÇISI
Meghan Markle, Kraliçe'nin ölümünün, kendilerine enerjilerini nereye yönelteceklerine dair yeni bir bakış açısı kazandırdığını belirtti. "Şu anda inşa ettiğimiz şeyler konusunda kendimizi heyecanlı ve enerjik hissediyoruz" dedi.

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

'DÜNYAYA İLHAM VERDİK... ÇÜNKÜ İNSANLAR AŞKI SEVER'
Markle, Variety'ye 2018 yılında aileye girdiğinden beri kendisiyle ilgili yanlış anlaşılmalar hakkında da konuştu. Harry ile kendisinin öyküsünün dünyaya ilham verdiğini belirten Markle "Çünkü insanlar "aşkı" sever" diyerek sözlerini sürdürdü.

Meghan yine konuştu, o soruya yanıt verdi: Oyunculuğa mı dönüyor

Haberin Devamı

AYNI OFİSİ PAYLAŞIYORUZ
Bir süredir ABD'de Santa Barbara'da yaşayan Markle, eşiyle ve çocuklarıyla birlikte günlük hayatlarını nasıl sürdürdüklerini de anlattı. Harry ile bir ofisi paylaştıklarını belirten Markle, pandemi kısıtlamalarının başladığı günden beri evden çalıştıklarını sözlerine ekledi. Bu durumum, iki çocukları Archie ve Lilibet ile vakit geçirme fırsatı yarattığını söyledi.  "Harry ve ben birçok ortak telefon görüşmesi ve online toplantılar yapıyoruz. Harry, yazılı metinlere yanıt verme konusunda çok iyi. Ben de elektronik postalar konusunda olabildiğince hızlı olmaya çalışıyorum. "

'İKİ SAAT UZAKTA YAŞIYORUZ': Herkesin düşündüğünün aksine Los Angeles'ta değil oradan karayoluyla iki saat uzaklıkta yaşadıklarını belirten Markle geçen günlerde yeni yürümeye başlayan kızları Lilibet de yanlarındayken bir gün boyunca arka arkaya bazı toplantılara katılmak için yollara düştüklerini söyledi. Bu arada ailece çikolatalı kurabiye sevdiklerini ve sık sık hamburgerciye gittiklerini  sözlerine ekledi. 

FOTOĞRAFLAR: AP, AVALON, MEGA NEWS AGENCY, SPLASH NEWS

BAKMADAN GEÇME!