Mazhar Alanson’dan Mick Jagger’a: Sen bir köçeksin!

Mazhar Alanson’dan Mick Jagger’a: Sen bir köçeksin

The Rolling Stones’un kurucusu Mick Jagger’ın grubunu The Beatles ile kıyaslaması Mazhar Alanson’u çılgına çevirdi. Tepkisini önce kendi Instagram’ında dile getiren Alanson, daha sonra Jagger’ın bir paylaşımının altına yorum yazdı.

Haberin Devamı

AÇIKLAMASINA ÇOK KIZDI

Paul McCartney, eski grubu The Beatles’ın The Rolling Stones’dan daha iyi olduğunu söyledi. Mick Jagger ise kendi grubunu savunarak “Bir grup hâlâ stadyumlarda çalmaya devam ediyor, diğer grup artık yok” dedi. Jagger’ın bu açıklaması, grubu MFÖ ile Türk popuna damga vuran Mazhar Alanson’u kızdırdı. Alanson, Jagger’a sosyal medyada tepki gösterdi:

Mazhar Alanson’dan Mick Jagger’a: Sen bir köçeksin

Mick Jagger

BEATLES KOPYACISI!

“Mick Jagger, Amerikan blues müziğini hızlandırıp Amerika’ya satan, 74 yaşında sahnede garip danslar yapan biri. Sen kimsin kendini Beatles’la mukayese ediyorsun? Beatles dünyayı değiştirdi. Paul McCartney müzik dâhisi, sen bir köçeksin. Beatles kopyacısı. Elbette onlar sizden kat kat iyi sanatçılardı. Bir ‘Imagine’, bir ‘Yesterday’ yazabildin mi?”

Mazhar Alanson’dan Mick Jagger’a: Sen bir köçeksin

The Beatles

 

23 Nisan özel canlı yayınında Ömür Kurt'un sürpriz konuğu...23 Nisan’da hayalindeki İyilik Ağacı’nı çizip #İyilikAğacı hashtagi ile @adel.turkiye’yi etiketleyerek paylaşan her bir çocuk için Adel Kalemcilik, bireysel ve kurumsal çevre bilincini arttırmaya yönelik teknolojiler geliştiren bir sosyal girişim olan Ecording ile işbirliği yaparak dronelar vasıtasıyla ağaç tohumlarını toprakla buluşturdu ve çocukların geleceğine yeşile dost bir iz bıraktı.
Haberle ilgili daha fazlası: