Lee Valley’de konser

Güncelleme Tarihi:

Lee Valley’de konser
Oluşturulma Tarihi: Haziran 13, 2019 08:00

Oyunculuk ile müzik çalışmalarını bir arada yürüten Serel Yereli, şu sıralar büyük heyecan yaşıyor. Yereli, 23 Haziran’da Londra’da düzenlenecek 2. Kıbrıs Türk Kültür Sanat Festivali’nde konser verecek.

Haberin Devamı

İNGİLTERE’de yaşayan Kıbrıslı Türklerin kurduğu derneklerin ortaklaşa organize ettiği 2. Kıbrıs Türk Kültür Sanat Festivali için geri sayım başladı. Festival 23 Haziran günü Londra’daki Lee Valley Atletizm Merkezi’nde yapılacak. Oyunculuk ile müzik çalışmalarını bir arada yürüten Serel Yereli de festival kapsamında sahneye çıkacak isimler arasında. Genç şarkıcı, eylül ayında İngiltere’de yayınlanacak maxi single’ında yer alacak “Reflections”, “Promise Overload” ve “Daddy’s Gone” adlı şarkılarını ilk kez canlı olarak o festivalde seslendirecek.

40 bin civarında kişinin katılması beklenen, 12.00’de başlayıp geç saatlerde sona erecek olan festivalde Yereli’nin yanı sıra Ziynet Sali, Kıbrıs Dörtlüsü, Kelebekler, Major Band, Mehmet Raif ve Ata Kaya sahneye çıkacak. Osman Balıkçıoğlu ile Ayhan Salih Korel’in eğlenceli parodileriyle renk katacağı etkinlikte Girne Genç Sanatseverler Derneği’nden bir ekip de halk danslarından örnekler sunacak.

Haberin Devamı

 

Kusursuz cilt bakımı için gerekli 4 adım Parlak ve pürüzsüz bir görünüm, doğru cilt bakımı ile başlar. Cildiniz için düzenli olarak uygulamanız gereken günlük rutinler ise sizin kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Mahmure.com Güzellik Editörü Gülçin Çavdarcı, kusursuz cilt bakımının 4 adımını anlatıyor… (Sponsorlu içerik)
Haberle ilgili daha fazlası: