Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştular

Ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With The Kardashians adlı reality şov sayesinde adını duyuran Kourtney Kardashian, Travis Barker ile yeni bir aşk heyecanı yaşıyor.

Haberin Devamı

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştular

GECE GEZMESİ 
41 yaşındaki Kardashian ile 45 yaşındaki müzisyen Travis Barker, önceki gece çıktıkları yemekte görüntülendi. Los Angeles'ta bir restoranı giden çift, masada oturup sohbet ederken gözlerini birbirlerinden alamadılar.

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştularEL ELE TUTUŞUP BAKIŞTILAR
Kardashian ve Barker, zaman zaman da ilk aşkını yaşayan gençler gibi masada el ele tutuşup birbirlerinin gözlerinin içine bakarak sohbet etti. Kourtney Kardashian ve Travis Barker, görüntülendiklerini fark etmelerine rağmen buna çok aldırış etmediler.

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştularİKİSİ DE DERİ CEKET GİYDİ
Kardashian- Jenner ailesinin en sakin üyelerinden biri olarak tanınan Kourtney Kardashian ile Blink 182 grubuyla tanınan Travis Barker'ın tepeden tırnağa siyahlar giydiği ve görünümlerini de deri ceketlere tamamladığı görüldü.

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştular

Haberin DevamıESKİ İLİŞKİSİNDEN ÜÇ ÇOCUK SAHİBİ
Çifte yakın bir kaynağın People dergisine anlattığına göre Kardashian ve Barker birbirlerini çok uzun zamandır tanıyordu. Kardashian, uzun süre birlikte olduğu Scott Disick ile ilişkisinden üç çocuk annesi.

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştular

ESKİ EVLİLİĞİNDEN İKİ ÇOCUĞU VAR
Travis Barker da ilk evliliğini Melissa Kennedy ile, ikinci evliliğini Shanna Moakler ile yaptı. Barker iki çocuk babası. Kourtney Kardashian ile Travis Barker'ın yeni bir aşk yaşamalarına rağmen önceliği çocuklarına verdiği belirtildi.

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştular

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ
Çifte yakın bir kaynağın anlattığına göre her ikisi de bazen tek başlarına bazen de birlikte çocuklarına vakit ayırıyorlar. Kourtney Kardashian ve Travis Barker'ın birbirleriyle yıllardır arkadaş olmanın da getirdiği avantajla iyi geçindiği de belirtildi.

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştularKRIS JENNER'IN EVİNDE HAFTA SONU BULUŞMASIYLA ORTAYA ÇIKTI
Kardashian ile Barker'ın ilişkişi yaklaşık bir aydır sürüyor. Bu romantik ilişki ilk olarak geçen ay, Kardashian'ın annesi Kris Jenner'ın evinde geçirdikleri bir hafta sonunda ortaya çıkmıştı.