Koray Avcı zor günleri atlatmaya çalışıyor: İyi olmak için çabalıyorum

Koray Avcı zor günleri atlatmaya çalışıyor: İyi olmak için çabalıyorum

Üç gün önce babası Veysel Medet Avcı'yı kaybeden Koray Avcı, zor günleri atlatmaya çalışıyor.

Haberin Devamı

Koray Avcı Instagram sayfasında duygusal bir yazı kaleme aldı:

"Bana böyle baktığını hiç farketmemiştim Baba. Hiç oturup rakı da içemedik seninle. Aşık olduğumda anlatamadım sana ama çok keyifli bir çocukluk geçirdim sayende. Gençliğim çalışmakla geçti, oradan oraya. Çok göremedik birbirimizi. Tam zamanıydı şimdi. “Daha yapacak çok şey var.” diyorduk en son. Fethiye’ye gidip biber ekip, birlikte koşu yapacaktık. Birlikte şarkı bile söylemedik. Yarım kaldı her şey. İkimizde neye inat ettiysek, hep çalıştık. Sanki sonu yokmuş gibi. Bi’şeylerden kaçmanın en güzel yolu dedik birbirimize. Artık dinlenme vakti. Annemi ve kardeşimi merak etme. Bana hep “devam et” dedin. “Bana bir gün veda etsen bile şarkı söyleyeceksin.” dedin. Sanırım başka çarem yok. Seni otuz yaşımda uğurladım. Sen otuz yaşında bana aldığın kasetlerle, ilk şarkılarımı ezberlettin. Bu akşam şarkı söyleyeceğiz biz baba. Hep birlikte. Belki bir gün yine birbirimize bakıp şarkı söyleriz diye…
Işıklar içinde uyu, seni çok özleyeceğiz."

Avcı, cenaze sürecinde kendisini yalnız bırakmayanlara da osyal medya hesabından teşekkür etti:

Haberin Devamı

"Herkese merhaba, öncelikle mesaj atan sosyal medyadan ulaşmaya çalışan, arayan ve üç gündür yanımdan ayrılmayan dostlaroma ve sevenlerime annem, kardeşim ve kendim adına sonsuz teşekkür ederim. Babam artık dinleniyor. Onu en güzel şekilde uğurladık. Merak etmeyin, ben de iyiyim. En azından iyi olmak için çabalıyorum. Sizi seviyorum. Çok kıymetlisiniz, var olun. Sevgi ve saygılarımla..."

Koray Avcı zor günleri atlatmaya çalışıyor: İyi olmak için çabalıyorum

Şarkıcı Koray Avcı'nın babası son yolculuğuna uğurlandı ANKARA’da dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden şarkıcı Koray Avcı’nın babası Veysel Medet Avcı (55), Pir Sultan Abdal Cemevi’nde düzenlenen törenin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
Haberle ilgili daha fazlası: