Kınalı Kar'ın Lamia'sı yıllar sonra görüntülendi!

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi

Bir dönemin önemli dizilerinden “Kınalı Kar”da Lamia karakterine hayat veren Didem Uğurlu önceki gün Zorlu AVM’de görüntülendi. Tek başına alışveriş yapan oyuncu, şu sıralar ekrandan uzak olduğunu ve çocuk kitabı yazdığını açıkladı.

Haberin Devamı

Ekrana küsmedim çocuk kitabı yazdım

Oyuncu Didem Uğurlu, sanıldığı gibi ekrana küsmediğini söyledi: “Hayallerimi gerçekleştirdim. Çocuk kitabı yazdım.”

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi

Uğurlu, son dönemdeki çalışmaları hakkında şunları söyledi: “Ekrana küsmedim sadece ara verdim. Oyunculuk yapmadığım zamanlar hayallerimi gerçekleştirdim. Yakın zamanda kitabım çıkacak. Yeni bir hayalimi daha gerçekleştirmiş olacağım.”

ÜNLÜLERİN YAPTIĞI EK İŞLER!

Ünlüler hayatlarını garanti altına almak için adeta yarışa girdi. Şarkıcısı, oyuncusu, sunucusu, mankeni fark etmiyor; pek çoğu kendine daha kalıcı bir ikinci iş kuruyor. Dizisi yayından kalksa da albümü satmasa da konserleri dolmasa da devam eden bir ikinci iş fikri herkese iyi geliyor.

Haberin Devamı

YOGA EĞİTMENİ OLDU

Usta oyuncu Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal, Yoga Eğitmenlik Eğitimi Sertifikası’na kavuştu.

Bir dönem oyunculuk yapan Irmak Ünal setlere ara vermiş ve kendini spora adamıştı. Yoğun uğraşlar sonucu Ünal, eğitmenlik sertifikasını aldı.

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi

Hocası Esra Cinsar Arslan’la Instagram’dan bir fotoğrafını yayınlayan Ünal, “Ne mutlu bana ki böylesine ışık saçan bir ruhla yollarım kesişti. Bu güzel kadının ellerinden 200 saatlik eğitim sertifikamı aldım. Yolum açık olsun” notunu düştü.

AYCA İNCİ MEKAN İŞLETİYOR

Ayça İnci, oyunculuğun yanı sıra restoran işletmeciliğine devam ediyor. Kozyatağı'nda çöp şiş restoranı işleten Ayça İnci, sık sık ünlü isimleri de ağırlıyor.

Mekana çöp şiş yemeğe oyuncu Ahmet Kural, Emine Ün, Hakan Bilgin, Ayşe Kökçü, Gülay Baltacı, Asena, Mehmet Çepiç, Elif dizisinde oynayan Fatih Ayhan ve iş insanı Sadettin Saran geldi.

Ayça İnci “Sanatla uğraşan bir insanın, özellikle Türkiye’de başka işler yaparak geçimini sağlaması gerekiyor” diyor.

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi

Haberin Devamı

GÜL FABRİKASI KURDU

Ünlü sanatçı Berdan Mardini müzikten kazandığını ticarete yatırdı...  Mardini, memleketi Mardin'de gülyağı çıkarma fabrikası kurmak için kolları sıvamıştı.

Gülyağı çıkarma tesisi kurmak için memleketi Mardin'e istihdam sağlayacak olan Berdan Mardini'nin 200 dönümlük arazisi üzerine ektiği güller açtı.

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi

Hedeflerinin bin dönümlük yere gül ekmek olduğunu belirten Berdan Mardini, "Memleketimde gençlere istihdam sağlamak işin en güzel ta-rafı. İnşallah fabrikamızın yapımı seneye kadar bitecek ve güllerimizi ektiğimiz arazimizi genişleteceğiz. 200 dönümlük araziden elde ettiğimiz güllerimizin yağını ise kiraladığımız bir tesiste işlenecek. Seneye ise inşallah kendi fabrikamızda güllerimizin yağını çıkaracağız" dedi.

Haberin Devamı

ŞİMDİ DE SERAMİĞE EL ATTI

Hepsi grubu üyesi Eren Bakıcı, yoga eğitmenliğinden sonra şimdi de seramiğe merak sardı.

Seramik eğitimi alan şarkıcı, kilden tabak, kupa, dekoratif obje gibi ürünler yapıp fırında pişiriyor, ardından hazırladığı bu ürünleri satışa sunuyor. Bakıcı, sipariş üzerine özel ürün de tasarlıyor.

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi

HÜLYA AVŞAR TİŞÖRT SATIYOR

Modayla ilgili ikinci bir iş seçen ünlülerin arasında Hülya Avşar’ı da saymak gerek. Avşar’ın tişört koleksiyonu 10 yılı aşkın bir süredir piyasada ve istikrarlı bir satış grafiği var.

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi

OZAN GÜVEN TERS KÖŞE YAPTI

Haberin Devamı

Kadınlar genellikle tekstil ve mücevher konusunu ikinci iş edinirken erkekler restoran ya da gece kulübü açmaya meylediyor. Bu bağlamda ezber bozan bir isim var. Ozan Güven ikinci şubesini Nişantaşı’nda açtığı mağazasında kadın ayakkabısı satıyor.

Kınalı Karın Lamiası yıllar sonra görüntülendi