GeriMagazin Kenan Işık’ın sağlık durumunda değişiklik var mı? Basında çıkan haberler doğru mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kenan Işık’ın sağlık durumunda değişiklik var mı? Basında çıkan haberler doğru mu?

Kenan Işık’ın sağlık durumunda değişiklik var mı? Basında çıkan haberler doğru mu?
Abone Olgoogle-news

6 yıldır komada olan ve tedavisi evde devam eden Kenan Işık'ın iyileştiği iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Ancak Kenan Işık'la ilgili son iddiaların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Kaynak gösterilen eşi Beril Işık'ın sözlerinin 2014 yılına ait olduğu ortaya çıktı. Peki, Kenan Işık’ın sağlık durumunda değişiklik var mı?

2014 yılında yaşadığı talihsiz bir kaza nedeniyle beyin kanaması geçiren ve uzun bir süredir tedavi gören Kenan Işık hakkında son günlerde yeni iddialar ortaya atıldı. Sanatçının iyileşme sürecinde olduğu ve gözleriyle de olsa iletişim kurabildiği haberleri sevenlerini mutlu etti. Ancak Işık'ın durumunda bir değişiklik olmadığı " İyileşiyor" haberlerine kaynak gösterilen eşi Beril Işık'ın sözlerinin 2014 yılına ait olduğu ortaya çıktı. Aileye yakın isimlerden alınan bilgiye göre ünlü sanatçının sağlık durumunda iyiye ya da kötüye gidiş yok.

KENAN IŞIK'A NE OLMUŞTU?

Kim 1 milyon TL ister adlı yarışmanın sunucusu ve Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İstanbul Şehir Tiyatroları'nın eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, 2014 yılında gittiği otelin saunasından çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine çarptı. Işık, hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı.

6 yıldır komada yaşam mücadelesini sürdüren Işık'ın tedavisi evinde devam ediyor. Prof. Memet Cengiz abisi Kenan Işık’la karıştırılınca medyada yanlış haberler yer almıştı. "Bitkisel hayattan çıktı, yürüyebiliyor" haberleri ise Kenan Işık'ın ailesi tarafından yalanlanmıştı.

Uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra Almanya’ya bir kliniğe götürülen Kenan Işık’ın tedavisi şu an evinde devam ediyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle