Katie yeniden evleniyor

Katie yeniden evleniyor

Tom Cruise'un eski eşi Katie Holmes, yeniden evlenmeye hazırlanıyor.

Haberin Devamı

Ünlü aktör ile evliliğinden Suri adında bir kızı bulunan Holmes, bir süredir gözlerden uzak şekilde aşk yaşadığı Jamie Foxx ile Paris'te evlenmeye karar verdi.

Katie yeniden evleniyor

İnternetteki radaronline.com'un iddiasına göre Katie Holmes ile Jamie Foxx, gelecek yıl Paris'te hayatlarını birleştirecek. 2013 yılından bu yana gözlerden uzak şekilde flört eden Katie Holmes ile Jamie Foxx, kısa bir ayrılık süreci de yaşadı. Daha sonra bir araya gelen çift, sonunda evlenmeye karar verdi.

Çifte yakın bir kaynak Katie Holmes'un Foxx ile evlenmek için çok uzun süre beklediğini ve sonunda onunla gerçekten evlenmek istediğine karar verdiğini söyledi. İddialara göre çift bir süredir New York'ta 56 milyon dolar değerindeki bir evde birlikte yaşıyorlar.

Katie yeniden evleniyor

Haberin Devamı

Katie Holmes, 2006 ile 2012 arasında Tom Cruise ile evliydi. Oyuncunun, bu evlilikten Suri adında 12 yaşında bir kızı var. Jamie Foxx ise eski ilişkilerinden 1994 doğumlu ve 2009 doğumlu iki kız çocuk sahibi oldu.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID UK, BACKGRID USA

HANDE ÜNSAL: ''BAŞARI ELDE ETTİKÇE YALNIZLAŞIYORSUN''

Hande Ünsal: "Başarı elde ettikçe yalnızlaşıyorsun"“Serhat’la Kayıttayız”a konuk olan Hande Ünsal yeni çıkan şarkısı “ Seni Sever miydim? “in hikayesinden , Sinan Akçıl ile çalışmasına , müzik kariyerinden , annesi Niran Ünsal ile olan ilişkisine Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.
Haberle ilgili daha fazlası: