İşte yeni Wonder Woman: Gal Gadot

Güncelleme Tarihi:

İşte yeni Wonder Woman: Gal Gadot
Oluşturulma Tarihi: Ekim 29, 2016 07:46

“Hızlı ve Öfkeli 4” filminde sergilediği başarılı performansla Hollywood’un aranan yüzleri arasına giren Gal Gadot, şimdilerde “Keeping Up with the Joneses” filmiyle dünya sinemalarında boy gösteriyor. Yakında “Wonder Woman” rolüyle de seyirci karşısına çıkacak olan İsrailli oyuncu, kariyerindeki hızlı yükselişi Barbaros Tapan’a anlattı.

Haberin Devamı

◊ Yeni filminiz “Keeping Up with the Joneses”ı izledim, başından sonuna kadar güldüm. Tebrik ederim. Öncelikle oynadığınız karakteri konuşmak istiyorum sizinle...
- Teşekkürler... Natalie adında bir ajanı canlandırıyorum. Bu karakteri özel yapan, dış görünüşü. Çünkü içi, dışından çok farklı. Çok güçlü, özgür, sert ve savaşçı bir kadın gibi görünen ama iç dünyasında tamamen güvensiz, savunmasız, kolay incinebilir bir karakter. Ve bu durumu çok komik bir şekilde ifade ediyor.

◊ Neydi bu karakterde sizi çeken?
- Öncelikle tabii ki senaryoyu çok beğendim. Bu senaryoyla kendimle dalga geçebileceğimi fark ettim. Ayrıca şimdiye kadar oynadığım tüm rollerden farklı bir rol. Natalie ile kimseyi dış görünüşüne göre değerlendirmemek gerektiğini, aslında gerçeklerin çok farklı olabileceğini gösteriyorum izleyiciye. Benim için de keşfetmekten zevk aldığım bir rol oldu.

Haberin Devamı

İşte yeni Wonder Woman: Gal GadotFİLM İÇİN 8 KİLO ALDIM

◊ Siz hep gişe hasılatı yüksek Hollywood filmlerinde rol aldınız. Şimdi de “Wonder Woman” filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyorsunuz. Yeni ‘Wonder Woman’ olacağınız açıklandığında neler hissettiniz? Ve filmin çekimlerini bitirdiniz mi?
- Evet, çekimleri bitirdik. Çok büyük bir mutluluk ve minnet hissettim tabii ki. İnanılmaz bir yolculuk bu. “Wonder Woman” harika bir setti, oyuncu olarak yaşadığım en güzel deneyimlerden biriydi.

◊ Film için yoğun bir hazırlık dönemi geçirdiğinizi duydum...
- Evet, doğru. Açıkçası fiziksel olarak o kadar uğraşacağımı düşünmüyordum. 5-6 ayda hazırlandım. Dövüş sporları, kick box, at binme, kılıç kullanma eğitimleri aldım. Bir de kilo almam gerekiyordu. 8 kilo aldım ve inanılmaz kas yaptım.

İşte yeni Wonder Woman: Gal GadotTORNADO ÇARPMIŞ DA SAVRULMUŞ GİBİYİM

◊ Siz de Hollywood’un o yoğun çarkına girdiniz yani...
- Evet, son 2 senedir çok yoğun çalışıyorum. “Batman v Superman”i bitirdim, 3 ay sonra “Keeping Up with Joneses”a başladım. Hemen ardından “Wonder Woman” geldi, kasımdan mayısa kadar onu çektik. Mayısta “Justice League”e başladık, çekimleri iki hafta önce bitirdik ve şimdi karşındayım. Tornado çarpmış da savulmuş gibiyim. Süper jet-lag’ım şu anda, ben bile kendime inanamıyorum.

◊ Ben de sizin temponuza inanamıyorum. Bravo! “Justice League” demişken, ben merakla bekliyorum. Filmle ilgili bir şey söylemek ister misiniz?
- Söyleyeceğim tek şey; bekleyip göreceksiniz. (Gülüyor) Tabii ki inanılmazdı. Ben Affleck, Jeremy Irons, Amy Adams ve daha birçok büyük isim var kadroda. Çok büyük bir yapım. Ben de sabırsızlıkla bekliyorum.

Haberin Devamı

İşte yeni Wonder Woman: Gal Gadot

Gal Gadot, “Batman v Superman”in galasında rol arkadaşları Ben Affleck, Amy Adams ve Henry Cavill ile.

EŞİME ÖPÜŞME SAHNELERİMİ SORUYORLAR

◊ Evlisiniz ve bir kızınız var. Evlendiğinizde bu kadar ünlü bir oyuncu değildiniz. Alıştınız mı yeni hayatınıza?
- Benim hayatta en şanslı olduğum konu; eşim. Eşim ve kızım her şeyden önce gelir. Bu yıl çok yoğun olacağımı biliyorduk, ailece kendimizi hazırlamıştık zaten, o yüzden sorun olmadı. Şimdi herkes eşime soruyor “Nasıl oluyor da eşini kıskanmıyorsun, diğer adamlarla öpüşme sahneleri var?” diye. Eşim de hep aynı cevabı veriyor, “Bu bir iş. Kıskanmıyorum, çünkü eşim beni kıskandırmaya çalışmıyor” diyor. Yeni hayatımız, evliliğimizde hiçbir zaman sorun yaratmadı.

◊ Çalışmadığınız zamanlarda neler yaparsınız?
- Tamamen ev hanımı moduna bürünüyorum. Kızımı okula götürüp getiriyorum, yemek pişiriyorum. Güzel bir bahçem var, orada sebze meyve yetiştiriyorum. Hatta salatalarımı bahçemden topladığım sebzelerle yapıyorum. Tatlı, güzel bir hayatımız var. Okyanusa 5 dakika mesafedeyiz. Okyanus kenarında uzun yürüyüşler yapıyorum, evimi, komşularımı, yaşadığım yeri çok seviyorum.

◊ Kızınızı okula götürüp getirdiğinizi söylediniz. Bir anne olarak çocuğunuza öğretmek istediğiniz en önemli şey nedir?
- Birkaç şey var aslında... Her zaman kendisini sevmesini, kendine güvenmesini, kendine ve etrafındakilere saygı duymasını istiyorum. “Kendini sev” derken, aynaya bakıp “Ne kadar da güzelim” demesinden bahsetmiyorum. Nasıl görünürse görünsün kendisiyle gurur duysun istiyorum ve her zaman kendisine güvenmesi için kızım cesaretlendiriyorum.

Haberin Devamı

İşte yeni Wonder Woman: Gal Gadot

İSRAİL’DE 2 YIL ASKERLİK YAPTIM

◊ İsraillisiniz, askerlik yaptınız mı?
- Evet, yaptım. İki yıl.

◊ Göreviniz neydi?
- Ben askerlerin spor eğitmeniydim. Çatışmaya hiç katılmadım.

◊ Nasıl bir deneyimdi, biraz açar mısınız?
- Bak, sana çok açık bir şey söyleyeceğim. Ülkemi çok seviyorum. İsrail halkını çok seviyorum. Annemle babam askerlik yaparken “Umarım evlatlarımız yapmak zorunda kalmaz” diye dua etmişler, şimdi ben aynı şeyi kızım için diliyorum. Artık o bölgede huzur içinde birlikte yaşanmasını istiyorum.
Çok iyi biliyorum ki çoğunluk da beraber huzur içinde yaşamak istiyor. Sonuçta herkesin ortak hayali çocuklarıyla sağlıklı, mutlu bir yaşam sürebilmek. Artık bu durum çözülsün. Bu çekişme bitsin.
Tabii bu durum yüzünden ülkemi terk edecek değilim ama her durumda her platformda huzur, barış, bir arada yaşamak ve şiddetin sona ermesi için uğraşacağım.

Haberin Devamı

İşte yeni Wonder Woman: Gal Gadot

Gal Gadot, “Keeping Up with the Joneses” filminde “Mad Men” dizisindeki rolüyle tanınan ABD’li aktör Jon Hamm ile kamera karşısına geçti.

 

NEYSE Kİ POLİTİKACI DEĞİLİM

◊ Amerikan seçimlerine çok az kaldı, sizin yorumunuz nedir?
- Neyse ki politikacı değilim. Benim tek yorumum bu! (Gülüyor) Çok farklı bir seçim dönemi oldu...

◊ Peki İsrail’de neler konuşuluyor seçimlerle ilgili?
- Çoğunluk Clinton’ı destekliyor. Trump’a göre daha deneyimli ve donanımlı olduğunu düşünüyorlar. Ben seçimlerde oy kullanamıyorum, o yüzden bunu Amerikan halkına bırakalım. Ben insanlara iyi davranarak, yardım ederek insanlığa küçük şeylerle katkıda bulunuyorum. Her zaman gücü elinde bulundurmaya gerek yok hizmet etmek için.

Haberin Devamı

İşte yeni Wonder Woman: Gal Gadot

Gal Gadot, “Batman v Superman”in ardından başka bir süper kahraman filminde; “Wonder Woman”da rol aldı.

GAL GADOT KİMDİR

Gal Gadot, 1985 yılında İsrail’de doğdu. 2004’te Miss Israel yarışmasında birinci seçildi. 2007-2008 yıllarında İsrail’de “Bubot” adlı diziyle oyunculuğa başladı. 2009’da askerlik görevini yaparken, Justin Lin’in çektiği “Fast & Furious 4” (Hızlı ve Öfkeli 4) filminde Gisele rolünü üstlendi. Filmde dublör kullanmadan bütün zorlu sahneleri başarıyla çeken oyuncu, bu sayede Hollywood’a sağlam bir adım atmış oldu. Son olarak yeni “Wonder Woman” olacağı açıklandı. Serinin Gal Gadot’lu yeni filmi, 2017’de vizyona girecek.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!