İsmail YK: Evlenmeyi düşünmüyorum

Güncelleme Tarihi:

İsmail YK: Evlenmeyi düşünmüyorum
Oluşturulma Tarihi: Mart 27, 2017 09:58

Sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, şarkıcı İsmail YK oldu. Keyifli anların yaşandığı canlı yayında İsmail YK, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Şarkılarımda yaşanmışlıklar var

Şarkılarında yaşanmışlıkların olduğunu ve şarkılarında heyecan istediğini söyleyen İsmail YK “ Benim şarkılarımda yaşanmışlıklar var. Bazen bu şarkıların oluşması için hayal kuruyorum. Birde hep beddua ediyorsun diyorlar ama hepsinde değil. “’Geber’ şarkım bedduanın sonraki adımı” dedi.

Kirpik takacak adam mıyım

Uzun kirpiklerinin olduğunu ve herkesin kensine kirpiklerinin takma olup olmadığını sorduğunu söyleyen İsmail YK “ Sürekli kirpiklerimin takma olup olmadığını soruyorlar. Ben takma kirpik takacak adam mıyım? Gece gözlerimi kapattığımda kirpiklerimden biraz rahatsız oluyorum ama sıkıntım yok” dedi.

Evlenmeyi hiç düşünmüyorum

Sosyal medya kullanıcılarının tarafından yöneltilen ‘Evlenmeyi düşünüyor musunuz? sorusuna İsmail YK “ Evliliği hiç düşünmüyorum. Bu zamanlarda evlenmek istemiyorum. Gelecekte de böyle bir şey gözükmüyor gibi geliyor bana” diye konuştu.

Haberin Devamı

İsmail YK: Evlenmeyi düşünmüyorumKonserlerde kendimi tanıyamıyorum

Normal hayatında sakin birisi olduğunu ancak konserlerde kendisini tanıyamadığını söyleyen İsmail YK “ Konserlerde kendimi tanıyamıyorum. İzlerken bu ben miyim diyorum yoksa sakin yaşayan evde arkadaşlarımla film izleyen bir insanım” dedi.

Auram dönem dizilerine yatkın

Müziğe zaman ayıramayacağını için oyunculuk yapmayı düşünmediğini söyleyen İsmail YK “ Müziğe zaman ayıramadığım için oyunculuk düşünmedim. Ancak çevremdeki insanlar auramın dönem dizilerine yatkın olduğumu söylüyorlar” dedi.

Helikopterden sahneye ineceğim

Hayalinde konserinde helikopterden sahneye atlamak olduğunu söyleyen İsmail YK “ Sahmede yapmak istediğim çok farklı fikirlerim var. Bunları yavaş yavaş gerçekleştireceğim ama en büyüğü helikopterden sahneye inmek” diye konuştu.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!