GeriMagazin İçimizdeki müzikal aşkı hep aynı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İçimizdeki müzikal aşkı hep aynı

İçimizdeki müzikal aşkı hep aynı

“Rock Müzikaller” projesi 11 yıl aradan sonra Harbiye Açıkhava’da yeniden sahnelenecek. Projede yer alan ünlü isimler 24 Eylül’deki gösterim öncesi Etiler’deki Sunset’te öğle yemeğinde buluştu.

“Rock Müzikaller” projesi 24 Eylül’de Harbiye Açıkhava’da 11 yıl aradan sonra yeniden sahnelenecek. 2007’de sahnelendiğinde ses getiren projenin kadrosunda Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge Borak, Özge Fışkın, Seran Bilgi ve Şehnaz Sam gibi ünlü isimler var.

Provaları hızla devam eden projenin yıldızları önceki gün Etiler’deki Sunset’te öğle yemeğinde buluştu. Projenin yönetmeni Onur Turan, hem rock dinleyicisine hem de müzikal tiyatro seyircisine keyif verecek bir repertuvar hazırladıklarını belirtti: “11 yıl sonra yine bir ilki gerçekleştirip rock şarkıcılarını ve müzikal tiyatro sanatçılarımızı bir araya getirdiğimiz ‘Rock Müzikaller’ projemizin bir devam niteliğinde tekrarını yapıyoruz. Repertuvarımız ve sanatçılarımız daha farklı ama içimizdeki müzikal aşkı hep aynı” dedi.


Projenin kadın starlarından Ayça Varlıer, “11 yıl önce de bu projede vardım fakat bu sene hayran olduğum rock şarkıcılarıyla aynı sahneyi paylaşmak ve oyuncu arkadaşlarımla bu projede yer almak ve mesaj iletme güzel” dedi.
Projede hem Ayça Varlıer hem de Erdem Yener’le düet yapacak olan Özge Borak da “Böyle bir ekibi bir araya getirmek hiç kolay değil. Ben aralarında sadece oyuncu olan taraftayım, albümü olmayan tek kişi benim. Elimden geleni yapacağım” dedi. 

 

 

Astroloji ile ilgili merak edilen her şey

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False