Hazar Ergüçlü yeni imajıyla konuşuluyor… Hazar Ergüçlü kimdir?

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla konuşuluyor… Hazar Ergüçlü kimdir

Son günlerde özel hayatı ve Cannes’te uzun süre alkışlanan Ahlat Ağacı filmiyle gündemde olan Hazar Ergüçlü, yeni imajıyla dikkatleri üzerine çekti. Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan ve Mehmet Kurtuluş ile The Protector'da (Muhafız/ Koruyucu) başrolü paylaşacak olan Hazar Ergüçlü, dizi için imajını değiştirdi. Peki, Hazar Ergüçlü kimdir, nasıl ünlü oldu? İşte, hayatına ilişkin bilgiler!

Haberin Devamı

İlk dizi projelerinden bu yana uzun saçlarıyla izleyici karşısına çıkan Hazar Ergüçlü, imajında değişikliğe gitti. Yeni projesi için saçlarını kazıtan Hazar Ergüçlü’nün yeni imajı medyada da geniş yer buldu. İşte, Hazar Ergüçlü’nün hayatına ilişkin detaylar!

Aslen Kıbrıslı olan Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992 yılında dünyaya geldi. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü, ilk profesyonel oyunculuk kariyerine Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle adım attı. Asıl çıkışını ise 2011 yapımı Kuzey Güney adlı dizideki Simay Canay karakteri ile yaptı.

Ardından Star TV ekranlarında yayınlanan MedCezir dizisinde ise Eylül karakterini oynayan Hazar Ergüçlü, 2016 yapımı Yüksek Sosyete ve 2017 yapımı Hayat Sırları’nda başrolde yer aldı.

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla konuşuluyor… Hazar Ergüçlü kimdir