GeriMagazin Haydi çocuklar alışverişe
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haydi çocuklar alışverişe

Haydi çocuklar alışverişe
Abone Olgoogle-news

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, eski eşi Seçkin Piriler’den olan oğullarıyla önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi.

Önce mağazaları dolaşıp çocukları için kıyafet alışverişi yapan ünlü rock’çı, daha sonra onları yemeğe götürdü. Baba ve oğulları AVM’de yaklaşık 3 saat geçirdi.

Haydi çocuklar alışverişe

Bebekli Aile Buluşmaları Gaziantep ve Şanlıurfa'daydıBebelac Çocuk Devam Sütleri’yle Bebekli Aile Buluşmaları’nın 6. ve 7. Durağı Gaziantep ve Şanlıurfa’ydı! Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt sordu; Prof. Dr. Ender Saraç bebeklerin bilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini anlattı, Nutricia Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu ise annelik tecrübelerini paylaştı. Annelerin yoğun ilgisiyle karşılanan söyleşi sonrasında herkese Hürriyet Kitap’tan çıkan 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi armağan edildi. (Sponsorlu içerik)Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerimize bebeğinin gelişimi ile ilgili bilgi almak, merak ettiği tüm soruları uzman konuşmacılarımıza sormak isteyen tüm anne ve babaları bekliyoruz :)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle