Haydi çocuklar alışverişe

Haydi çocuklar alışverişe

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, eski eşi Seçkin Piriler’den olan oğullarıyla önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi.

Haberin Devamı

Önce mağazaları dolaşıp çocukları için kıyafet alışverişi yapan ünlü rock’çı, daha sonra onları yemeğe götürdü. Baba ve oğulları AVM’de yaklaşık 3 saat geçirdi.

Haydi çocuklar alışverişe

Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Bebekli Aile Buluşmaları’nı Gaziantep ve Şanlıurfa’dan evlerinize taşımaya devam ediyoruz!Sevgili aileler, evde zaman geçirdiğimiz bu günlerde, bebeklerimizin bilişsel ve sosyal gelişimiyle ilgilideğerli bilgileri içeren geçmiş buluşmalarımızı ekranlarınıza taşımaya devam ediyoruz.Bebelac Çocuk Devam Sütleri’yle Bebekli Aile Buluşmaları’nın 6. ve 7. durağı Gaziantep veŞanlıurfa’ydı! Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt sordu; Uzman Dr. Ender Saraç bebeklerinbilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini anlattı, Nutricia Pazarlama Direktörü PelinAydoğdu ise annelik tecrübelerini paylaştı. Bebeğinizin ayına göre bilişsel gelişimi için hemen tıklayın.Annelerin yoğun ilgisiyle karşılanan söyleşi sonrasında herkese Hürriyet Kitap’tan çıkan 200 AdımdaÇocuk Yetiştirme Rehberi armağan edildi.Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerimize bebeğinin gelişimi ile ilgili bilgi almak, merak ettiği tüm soruları uzman konuşmacılarımıza sormak isteyen tüm anne ve babaları bekliyoruz :) (Sponsorlu içerik)
Haberle ilgili daha fazlası: